Jelikož se ale většina žen děsí podobné scény jako z filmu Deník Bridget Jonesové, kdy na neplánované schůzce s vysněným princem má Bridget na sobě obrovské stahovací kalhotky, raději nosí ve své kabelce pro tyto příležitosti náhradní sexy kalhotky.

Potvrzuje to i nejnovější britský průzkum, podle kterého až 60 procent žen i před dlouhodobějšími partnery tají, že pro běžné nošení si nejraději vybírají bavlněné či stahovací kalhotky, zatímco muži je mají šanci vidět jen v těch krásných sexy kalhotkách, které jsou pro většinu žen z pohledu dlouhodobějšího nošení nepraktické.

Svůdné prádlo pro zvláštní příležitost

Svůdné prádlo pro zvláštní příležitost

FOTO: fotobanka Profimedia

Většina žen tedy nosí jiné prádlo do práce, jiné doma před partnery, a pokud jsou svobodné a neví při jaké příležitosti se potkají se svými vysněnými princi, pak mají připravené minimálně jedny sexy kalhotky ve svých kabelkách.

Z průzkumu 2 500 dospělých žen vzešlo ještě jedno zajímavé zjištění. Jaké kalhotky si ženy kupují v závislosti na jejich konfekční velikosti.

Zatímco velmi štíhlé ženy, oblékající vel. 34, si nejvíce kupují bavlněné kalhotky, ženy oblékající velikost 42 volí svůdnější varianty. S podvazky či zcela bez prádla pak nejraději chodí ženy s velikostí 38 - 40.

Deník Bridget Jones

Oblíbené stahovací kalhotky Bridget Jonesové...

FOTO: fotobanka Profimedia