Šperk je důležitý doplněk, který buď může ozářit váš outfit, nebo ho naopak úplně zkazit. Už dávno neplatí pravidla, že blondýnky by měly nosit zlato a že brunetkám sluší stříbro. Dodržují se jiná.

...

Elegantní kapka s křídly pro všechny ženy, které nechtějí zůstat při zemi ...

FOTO: Swarovski

Kolekce šperků s granítem potěší každou ženu.

Kolekce šperků s granátem potěší každou ženu.

FOTO: Granát Turnov

Nápaditý design kolekce Roxy září na všechny strany. Čtvercový tvar broušeného křišťálu s drobnými řetízky vytváří ladné spojení elegance a atraktivního stylu. Cena náhrdelníku: 1 990,-, Cena náramku: 1 790,-, Cena náušnic: 1 790,-

Nápaditý design kolekce Roxy září na všechny strany. Čtvercový tvar broušeného křišťálu s drobnými řetízky vytváří ladné spojení elegance a atraktivního stylu.

FOTO: Storm

Oblečení a šperky je nutno sladit, aby jedno nepřebíjelo druhé. K hlubšímu výstřihu zvolte náhrdelník, k halence nebo sáčku naopak postačí jen náušnice. K výraznému šperku si oblečte spíše jednoduché a málo barevné kousky oblečení. Nikdy masivní šperky nekombinujte – pokud například zvolíte výrazný náhrdelník, další doplňky by měly být jednoduché a nenápadné. Naopak k výrazným visacím náušnicím už si náhrdelník neberte.

Luxusní přívěsek ve tvaru srdce delikátně posetý uhrančivými barevnými diamanty, ztělesňující romantiku zahalující dekolt do nejsvůdnější aury luxusu.

Luxusní přívěsek ve tvaru srdce delikátně posetý uhrančivými barevnými diamanty, ztělesňující romantiku zahalující dekolt do nejsvůdnější aury luxusu.

FOTO: Alo Diamonds

Oblý tvar šperkařských skvostů je tvořen třpytivými kapkami, jejichž srdce zdobí diamanty. Kousky z nové kolekce Piaget nádherně zdůrazní jemnou křivku ženské šíje, vyzdvihnou kontury obličeje a podtrhnou i eleganci dámských rukou.

Oblý tvar šperkařských skvostů je tvořen třpytivými kapkami, jejichž srdce zdobí diamanty. Kousky z nové kolekce Piaget nádherně zdůrazní jemnou křivku ženské šíje, vyzdvihnou kontury obličeje a podtrhnou i eleganci dámských rukou.

FOTO: Piaget

Calvin Klein – ck coil – nadčasová elegance, jež ocení každá žena milující minimalismus a eleganci. Cena: 3090 Kč

Calvin Klein – ck coil – nadčasová elegance, jež ocení každá žena milující minimalismus a eleganci. Cena: 3090 Kč

FOTO: Archív

Chcete působit něžně, ale zároveň žensky? Sáhněte po perlách. Naopak luxusní vzhled vám dodají kameny výrazných barev. Pokud je sladíte s barvou vašich očí, efektivita je zaručena.

Během staletí prošlo šperkařství mnoha uměleckými styly a nejnovější kolekce se nechávají inspirovat romantismem či stylem art deco.

ck treasure prsten – cena: 2 680,- Kč

Calvin Klein - ck treasure prsten

FOTO: Archív

Nestárnoucí psí známky v ultramoderním pojetí nebo stylový náramek z leštěné oceli jednoznačně potvrzují osobitost londýnské značky Storm. Kombinace černého brynýru a ušlechtilé leštěné oceli dodávají šperku nádech futurismu.

Nestárnoucí psí známky v ultramoderním pojetí nebo stylový náramek z leštěné oceli jednoznačně potvrzují osobitost londýnské značky Storm. Kombinace černého brynýru a ušlechtilé leštěné oceli dodávají šperku nádech futurismu.

FOTO: Storm

...

Odvážný a přitom velmi elegantní styl

FOTO: Swarovski

Nejslavnější šperkařské domy jako Cartier, Guy Laroche či Chaumet se nacházejí ve Francii, v zemi módy, elegance a luxusu. Francie a Paříž, domov harmonie linií, čistoty forem a smyslných křivek, jsou stále středobodem, ze kterého vyvěrají nové nápady a vize.

Kolekce šperků s granítem potěší každou ženu.

Granát je klasika, která z módy nevyjde

FOTO: Granát Turnov

Guess souprava šperků nejen pro zamilované

Guess souprava šperků nejen pro zamilované

FOTO: www.sperky.cz

Šperky Just Cavalli jsou většinou vyrobeny z mosazi, která je pozlacena či postříbřena PVD technologií, což zaručuje stálost a neměnnost šperků.

Šperky Just Cavalli jsou většinou vyrobeny z mosazi, která je pozlacena či postříbřena PVD technologií, což zaručuje stálost a neměnnost šperků.

FOTO: www.sperky.cz

"Ve francouzských špercích je skryta intimní zpověď, intenzivní cit a umění žít. Je to propojení krásy a dokonalosti, která nás nechává po špercích toužit. S luxusními šperky se můžete stát elegantní a neodolatelnou ve francouzském stylu," upozorňují odborníci na francouzský styl ze serveru Kavaveznamenitouhy.cz.

Šperky Morellato jsou vyrobeny z chirurgické oceli a zdobeny krystalem a diamanty.

Šperky Morellato jsou vyrobeny z chirurgické oceli a zdobeny krystalem a diamanty.

FOTO: Vivantis

Nádherné srdce, které potěší každou ženu ...

Nádherné srdce z lásky, které potěší každou ženu ...

FOTO: Swarovski

Šperky Gioie et Co – jako z pohádky Tisíce a jedné noci

Šperky Gioie et Co – jako z pohádky Tisíce a jedné noci

FOTO: Altman

Kolekce Quatre má šarm historie i současnosti zároveň. Byla kompletně navržena a vyrobena v dílnách Maison Boucheron – a to přímo v místě, kde byla značka před více než sto lety založena.

Kolekce Quatre má šarm historie i současnosti zároveň. Byla kompletně navržena a vyrobena v dílnách Maison Boucheron – a to přímo v místě, kde byla značka před více než sto lety založena.

FOTO: Boucheron

Náhrdelník a náramek „Tazer“ v setu je vyroben z ušlechtilé oceli, zdoben drobným černým kulatým přívěskem z křišťálu. Je k dispozici také v pozlaceném provedení. Cena náramku – 1 790,- Cena náhrdelníku – 1 990,-

Náhrdelník a náramek „Tazer“ v setu je vyroben z ušlechtilé oceli, zdoben drobným černým kulatým přívěskem z křišťálu. Je k dispozici také v pozlaceném provedení.

FOTO: Storm