Do růžova se vybarvila asi jako první Katy Perryová a barvou rozhodně nešetřila. Extravagantní zpěvačka a idol náctiletých tím ovšem nejspíš nikoho nepřekvapila. Mění totiž svou image jako ponožky. Jenže krátce na to se s růžovými hlavami v Hollywoodu roztrhl pytel. Růžové propadly nečekaně například herečky Sienna Millerová, Kate Bosworthová či Dianna Agronová.

Už dřív dala po vzoru svého jména svým vlasům růžový nádech zpěvačka Pink. Růžová pohltila i Lilly Allenovou či Kelly Osbourneovou.

Hip hopová a R and B zpěvačka Nicki Minaj

Hip hopová a R and B zpěvačka Nicki Minaj

FOTO: fotobanka Profimedia

Modelka, stylistka a návrhářska Audrey Kitchingová

Modelka, stylistka a návrhářka Audrey Kitchingová

FOTO: fotobanka Profimedia

Růžový odstín může být velmi lichotivý a každopádně učiní svou majitelku nepřehlédnutelnou. Procedura změny navíc nemusí být tak drastická. Speciální technikou lze docílit jen narůžovělého odlesku vlasů, který je méně náročný na údržbu.

Zpěvačka Lily Allenová v růžové

Zpěvačka Lilly Allenová v růžové

FOTO: fotobanka Profimedia

Například kombinace pastelových proužků s velmi blond vlasy je velmi módní a slušivá. "Růžová na vlasech je silným projevem," tvrdí pro server Daily Mail Francesco Fontana z Toni & Guy. "Výběr tak nepřirozeného barevného tónu vnese hravost do každého stylu a zcela změní vaši vizáž a působení na okolí," tvrdí kadeřník.

Růžové propadla i Dianna Agronová.

Růžové propadla i Dianna Agronová.

FOTO: fotobanka Profimedia

Pokud je váš přirozený odstín tmavší než blond, budou vlasy muset být předem zesvětleny. To byste určitě měla svěřit profesionálovi, abyste měla jistotu, že se vám vlasy nezničí. "Každopádně u každé volby nepřirozené barvy se musíte připravit na časté návštěvy kadeřníka či časté nákupy barevného šampónu," varuje Fontana.

Růžový nádech na blond vlasech zvolila herečka Sienna Millerová.

Lehký růžový nádech na blond vlasech zvolila i herečka Sienna Millerová.

FOTO: fotobanka Profimedia

Stejně jako u jiných barev je klíčové vybrat ten správný odstín podle tónu pleti. Pomoci při tom může například i vizážista.