Potěšit svého milovaného či svou milovanou o sv. Valentýnu lze různými způsoby. V podstatě ani nejde tak o hodnotu překvapení, jako o jeho výjimečnost. U někoho tak Valentýnkou může být ranní milování či snídaně do postele, u jiného kytička či romantická večeře a u dalšího společně strávený večer v divadle, v kině či noční procházka starým městem...

Je tedy na každém, jakou formu oslavy všech zamilovaných zvolí, jak moc se tomuto trendu podvolí. Pokud člověk o svou lásku i vztah pečuje pravidelně, pak sv. Valentýn nemusí být ničím výjimečným.

Polštářky Love Cats 34x27cm.

Polštářky Love Cats 34x27cm.

FOTO: Sparkys

Srdce pro romantiky - I Love Milka Nut Nougat 150 g - Sladkému pokušení zabalenému do něžných kvítků rozkvetlých alpských luk neodolá žádná romantická duše.

Srdce pro romantiky - I Love Milka Nut Nougat 150 g - Sladkému pokušení zabalenému do něžných kvítků rozkvetlých alpských luk neodolá žádná romantická duše.

Valentýnské balení pralinek s klíčenkou v červené barvě „pro ni“ a v černé „pro něj“ – cena 310 Kč

Valentýnské balení pralinek s klíčenkou v červené barvě „pro ni“ a v černé „pro něj“

FOTO: Neuhaus

Relaxační kolekce obsahuje složená z tělového mýdla, které jemně odstraní špínu a nečistoty a zanechá kůži svěží. Tělový peeling zjemní strukturu kůže a zanechá pocit vyhlazení a lesku. Hydratační tělové mléko kůži dokonale zvlhčí. Cena: 1 145 Kč

Relaxační kolekce obsahuje tělové mýdlo, které jemně odstraní špínu a nečistoty a zanechá kůži svěží. Tělový peeling zjemní strukturu kůže a zanechá pocit vyhlazení a lesku. Hydratační tělové mléko kůži dokonale zvlhčí.

FOTO: Amway

Manner Herzen – rumová srdíčka jsou vyrobeny ze 4 lahodných křupavých vaflí ve tvaru srdíčka. Ty jsou proloženy jemným krémem s příchutí rumu a potažené mléčnou čokoládou, která obsahuje vysoké procento kakaa.

Manner Herzen – rumová srdíčka jsou vyrobena ze čtyř lahodných křupavých vaflí ve tvaru srdíčka. Ty jsou proloženy jemným krémem s příchutí rumu a potaženy mléčnou čokoládou, která obsahuje vysoké procento kakaa.

FOTO: Manner

Srdce z mléčné čokolády s ručně zdobenými kousky z bílé a růžové čokolády. Cena 150 Kč

Srdce z mléčné čokolády s ručně zdobenými kousky z bílé a růžové čokolády.

FOTO: Mark & Spencer

Noční saténové pyžámko udělá radost každé ženě.

Noční saténové pyžámko udělá radost každé ženě.

FOTO: F & F

Voňavé přípravky péče o tělo v této sadě Baylis & Harding s mašlí. Těšit se můžeme na sprchový krém, tělové mléko a tuhé mýdlo, to vše s vůní divoké růže a listů malinovníku. Cena: 159 Kč.

Voňavé přípravky péče o tělo v této sadě Baylis & Harding s mašlí. Těšit se můžete na sprchový krém, tělové mléko a tuhé mýdlo, to vše s vůní divoké růže a listů malinovníku.

FOTO: Marionnaud

Velmi elegantní náhrdelník z ocele.

Velmi elegantní náhrdelník z oceli.

FOTO: Storm

Náramek Morellato India je vyroben z chirurgické oceli a ozdoben zirkonem. Cena: 2 790 Kč

Náramek Morellato India je vyroben z chirurgické oceli a ozdoben zirkonem.

FOTO:Šperky.cz

Svudna vune Sensual JIL odhaluje novou, tajemnejsi tvar JIL zeny. Je spolecenska, zahadna, energicka a plna zivota. Vune odkryva jeji smyslnost.

Svůdná vůně Sensual JIL odhaluje novou, tajemnější tvář JIL ženy. Je společenská, záhadná, energická a plná života. Vůně odkrývá její smyslnost.

FOTO: Coty

Zabalte tentokrát květinu originálně do designového květináče Calimera. Květina vydrží déle a Vaše drahá polovička bude mít milý dárek stále před očima.

Zabalte tentokrát květinu originálně do designového květináče Calimera. Květina vydrží déle a vaše drahá polovička bude mít milý dárek stále před očima.

FOTO: Plastia

Ice-Watch Ice Love - Sněhobílé dámské hodinky ze zamilované kolekce Ice Love. Silikonový řemínek a polykarbonátové pouzdro. Uprostřed číselníku je nádherné srdce ze Swarovski kamínků.

Ice-Watch Ice Love - Sněhobílé dámské hodinky ze zamilované kolekce Ice Love. Silikonový řemínek a polykarbonátové pouzdro. Uprostřed číselníku je nádherné srdce z kamínků Swarovski.

Zápisník Love Cats - 16,5 x 9,5 x 2,5 cm.

Zápisník Love Cats - 16,5 x 9,5 x 2,5 cm.

FOTO: Sparkys

Šperk z českého granátu neurazí žádnou ženu.

Kolekce šperků z českého granátu neurazí žádnou ženu.

FOTO: Granát Turnov