Tradičně mezi nejoblíbenější valentýnské barvy patří červená a růžová, ale pozadu nezůstává ani černá, a to zejména krajka.

FOTO: Victoria´s Secret

FOTO: ETAM

FOTO: La Perla

Podle odborníků by ale ženy měly především hledět na to, aby se v daném prádle cítily samy dobře a uvolněně. Pokud se nebudou cítit fajn v červené a vezmou si ji na sebe jen proto, že je Valentýn, pak výsledný efekt nebude nikdy takový.

FOTO: Ultimo

FOTO: Victoria´s Secret

FOTO: Charme mode

FOTO: Marks & Spencer

„Ženy by si hlavně měly uvědomit, že tím nejkrásnějším na valentýnském večeru jsou právě ony. Nezáleží na tom, jestli na sobě mají hebounký župánek, saténovou košilku, nebo erotický komplet. Při výběru překvapení pro svého partnera by se proto měly soustředit především na to, aby se v novém spodním prádle cítily skvěle a díky tomu pak i skvěle vypadaly. Výběr stylu, tvaru a hlavně velikosti by se neměl podcenit,“ dodal Michal Hubka, marketingový ředitel společnosti Astratex.cz.

FOTO: Astratex.cz

FOTO: Ultimo

FOTO: Astratex.cz

Nepodcenit výběr

Pokud jste muž a chcete udělat ženě radost dárkem v podobě prádélka, pak i vy pečlivě vybírejte. Znát velikost není vše, velmi důležitý je i správní výběr tvaru a to zejména podprsenky.

FOTO: Astratex.cz

FOTO: Livco Coresetti

FOTO: Passion

Než koupit nevhodné prádélko, to raději zvolte variantu v podobě sexy župánku či krajkové nebo saténové košilky.

FOTO: ETAM

FOTO: Victoria´s Secret

Zleva: Luxusní erotický komplet. Košilka s půvabným dekoltem je vyrobena z průhledného elastického tylu. Součástí modelu jsou tanga. Cena: 359 Kč; Vpravo: Komplet z průhledného elastického tylu v módní modré barvě. Cena: 389 Kč

FOTO: Astratex.cz

FOTO: New Yorker