Ve světě módních trendů jsme zvyklí čas od času vídat i věci, které by se daly nazvat "šílenými výstřelky doby". Takové modely bychom si neoblékli ani doma, natož abychom se v nich promenádovali někde na veřejnosti.

S lehkou nadsázkou by se mezi ně dal zařadit i nový výstřelek letošního roku, který pobláznil i některé slavné celebrity. "Dupačky pro dospělé" jsou v Americe velkým módním hitem, a to i přesto, že v nich stoprocentně nebudete vypadat příliš sexy a přitažlivě.

FOTO: fotobanka Profimedia

Cena standardního jednobarevného modelu se pohybuje kolem 80 liber (cca 2300 korun), za designovější kousky s hvězdami či pruhy zaplatíte v přepočtu 3500 korun (cca 120 liber). Podle výrobců je tento obleček vhodný nejen na domácí lenošení, ale také například na procházky se psem.

Nový módní hit

Nový módní hit nejen pro celebrity

FOTO: fotobanka Profimedia

Vlna zájmu o tento "jednodílný stylový obleček" se rozšířila především mezi celebritami. Britská herečka a módní návrhářka Sadie Frostová sama přiznala, že ji tento kousek natolik zaujal, že ho jistě koupí jako dárek na Vánoce pro své přátele. Mezi dalšími příznivci nechybí ani Paris Hiltonová nebo zpěvačka Rihanna.

Stylům a barvám se meze nekladou, ochuzeni nejsou ani muži.

Stylům a barvám se meze nekladou, ochuzeni nejsou ani muži.

FOTO: fotobanka Profimedia

Jestli si ale myslíte, že si tento outfit oblíbily pouze ženy, vyvedeme vás hned z omylu. V právě probíhající soutěži X Factor se totiž v těchto "slušivých" outfitech objevili na veřejnosti například všichni členové chlapeckého seskupení One Direction, kteří se probojovali mezi devět finalistů soutěže.

Kombinézy si oblíbili i členové skupiny One Direction, kteří jsou jedním z devíti finalistů soutěže X Factor.

Kombinézy si oblíbili i členové skupiny One Direction, kteří jsou jedním z devíti finalistů soutěže X Factor.

FOTO: fotobanka Profimedia