Mezi nejpopulárnější plavky patří samozřejmě bikiny. Hitem letošního léta jsou však plavky s větším vykrojením kolem boků, které zakrývají část bříška a zároveň zařizují svůdné opálení. K dostání jsou ve všech různých designech a střizích.

Na pláž ale nepůjdete jen v plavkách. Vhodné jsou například barevné tuniky, které si můžete vzít jak na pláž, tak do města. Dobře vypadající jsou také mini šaty na ramínka, nebo zavazovací sukně, které se dají často sehnat ve stejné barevné kombinaci, jako vaše plavky.Boty a další doplňky

Doplňků na pláž je nesčetné množství. Od samozřejmých plavek a osušek, až po knížku, která vás zabaví během chytání bronzu. Důležitou součástí vašeho šatníku, nebo spíše obuvníku, jsou žabky. Tyto příjemné pantoflíky se hodí ke každému stylu plavek, nebo šatů a zabrání pocení nohou v horkých letních dnech.

K čemu by ale byly plavky, boty, opalovací krémy a sluneční brýle, kdybyste je neměla kam dát? Plážové tašky jsou proto také nezbytnou součástí letní výbavy. Vzhledem k počtu doplňků na pláž se na místě nešetří a platí zde heslo: ,,Čím větší, tím lepší.“

Tašky najdeme v různých cenových kategoriích. Vzhled své plážové kabelky si může každý zvolit podle vlastního uvážení a vkusu.

Další nezbytný doplněk představují originální sluneční brýle, nebo slušivý klobouček.