Britská společnost Kiniki patentovala speciální tkaninu Transol, která obsahuje milióny mikrodírek ve tvaru kosočtverců, které umožňují průchod až 80 % ultrafialových paprsků. Pokud jsou tedy z této látky vyrobeny plavky, lze se skrz ně velmi dobře opálit.

Není tedy důležité, jak velké plavky na sobě ženy mají, jelikož se na jejich těle stejně nezobrazí žádné bílé obrysy.

Ženy se tak mohou v celé své kráse opalovat, kdekoliv na veřejných místech, aniž by se musely kvůli celosnědému tělu odhalovat.

Navíc je to i další důvod, proč přestat navštěvovat nezdravá solária. Některé ženy totiž do nich chodí právě proto, aby si v nich doopálily zmíněné bílé obrysy plavek.

Důležité používání opalovacích přípravků

Další výhodou těchto plavek je i jejich schopnost velmi rychle schnout. Ženě tedy odpadá i převlékání po koupání, aby neprochladla či aby zabránila infekčním onemocněním jako je vaginální mykóza apod.

Pokud se už rozhodnete pro tyto plavky, pak mějte na paměti, že je nutné i pod ně používat opalovací přípravky, tak jako na další části těla. Protože jinak vám hrozí, že bílé obrysy velmi snadno nahradí obrysy červené, což může být i zdraví nebezpečné.