"Čím dál víc mužů se začíná zajímat nejen o své zdraví, ale i o péči o tělo. Většina mužů je ale zároveň velmi pohodlná a není ochotna věnovat čas intenzivnímu cvičení a pohybu vůbec. To byl i prvotní impulz pro to, abych se zaměřila na pánskou módu a zkusila vyrobit triko, které by dokázalo vytvarovat mužské tělo bez větší námahy," vysvětluje návrhářka.

Triko RIP T Fusion je vyrobeno speciální technologií z velmi lehké bavlny a ze speciálních příměsí, které mají téměř zázračné účinky. Návrhářka je doporučuje nosit jako první vrstvu místo tílka, například pod košilí. Díky tenkosti a dokonalé přiléhavosti trika nikdo nepozná, že muž pod košilí něco nosí. A pokud už se vysvleče, není poznat, že se jedná o nějaké speciální triko.

Někde zeštíhluje, jinde zdůrazňuje

Návrhářka se při tvarování zaměřila na nejproblematičtější partie mužské postavy. Oblast bříška a paží triko zeštíhluje a naopak oblast ramen a hrudi zdůrazňuje. Triko tak utváří dojem vypracované postavy a to za 58 dolarů tedy asi za 1100 korun.

Heather Thomsonová se proslavila svou kolekcí Sean John rappera P. Diddyho či velmi známé značky mezi teenagery Yummie Tummie. Její oblečení lze nakoupit v internetových obchodech jako Riptfusion.com či Undershirtguy.com apod.