Speciální navigace pro ženy White Pearl se od těch tradičních navigací odlišuje především luxusním designem. Perleťové provedení krytu a dekorativní vzor na úvodní obrazovce nenechá v klidu žádnou ženu.

A protože navigace se z auta často vyndavá, výrobce nezapomněl ani na hedvábný sáček, který ji chrání před znečištěním a zároveň neudělá ostudu vaší kabelce.

Dokáže poradit i s nakupováním

Kromě běžných funkcí navigace obsahuje hned několik užitečných rad navíc. Týká se to především módy a nakupování. Mezi zajímavosti patří určitě kategorie - Nakupujte do zemdlení, Móda pro každý den či Místa k vidění. Řidičky tak snadno najdou ta nejzajímavější místa - od módních butiků přes obchody s vybavením pro domácnosti po restaurace, bary, kavárny, kina či divadla.

„Přístroj jsme navrhli tak, aby ženy oslovil zejména vynikající komfortem při navigování okořeněným trochou zábavy, exkluzivity a stylu,“ vysvětluje Corinne Vigreuxová, výkonná ředitelka společnosti TomTom.

Navigaci nechybí ani speciální funkce navádění do jízdních pruhů, která ulehčí orientaci zejména na velmi složitých křižovatkách či silnicích s odbočovacími pruhy.

Doporučená cena nové navigace je 5290 Kč.

Na trhu je k dostání hned několik navigací určených pouze ženám. Některé se zaměřily pouze na vzhled, kdy existují například designové výměnné kryty k navigaci. Jiné upřednostnily jednodušší ovládání s více zábavnými prvky. Patří sem např. Mio H610, Blaupunkt TravelPilot Lucca 3.3 , Garmin Nüvi 250 Pink .