Přestože výraz triko míváme podvědomě spojený s něčím méně náročným, tudíž také levnějším, skutečnost je poněkud jiná. Díky kvalitním materiálům jde přinejmenším o rovnocenného partnera halenek.

Pohodlí a ještě něco navrch

Nabídka triček je obrovská, záleží jen na nás, jak s nimi naložíme. Mohou zajistit každodenně nový a přitažlivý vzhled, velice snadno však také odstrašující.

  • Ze všeho nejdůležitější je zvolit správnou velikost. Snaha nacpat se do menší zákonitě dopadne špatně. Úplet je totiž nemilosrdný a jen málokdo si může dovolit jeho těsné obepnutí. Údaj na visačce neznamená nic, rozhoduje pohled do zrcadla. 
  • Půvab vzorovaných trik spočívá v tom, jak jsou barevně sladěná se vším ostatním, ne -jen s kalhotami či sukní. Kombinace různých vzorů na obou částech je hodně tenký led, na který se nedoporučuje vstupovat, pokud tak už neučinil návrhář.
  • Ženy s úzkými rameny by měly vždy vybírat modely vybavené všitými měkkými vycpávkami. Proporce se tak vyváží a celá silueta vylepší.
  • Odvážné ramínkové topy si může sice dopřát každá žena, často je však zapotřebí přes ně přehodit ještě další slupku.

Holky košilaté i romantické

Móda volánků a řasení zase uspokojí dívky a ženy se sklonem k romantice. Nejvíc se objevují kanýrky ze šikmo střižené látky, splývavé, nerozšiřující.

Nikdy nezklame klasická letní košile, jednobarevná, kostkovaná i proužkovaná. Letos má přednost prodloužený střih s možností přepásání.

Háčkované vsadky a lemy líbivě promlouvají do duše romantickým ženám. Krátké rukávky v případě potřeby šetrně zakryjí silnější horní část paží. Quelle, 249 Kč Vlevo). Vestička za rozzářeném tričku je jenom jako, našitá na předním díle. Quelle, 399 Kč.