Přestože výraz triko míváme podvědomě spojený s něčím méně náročným, tudíž také levnějším, skutečnost je poněkud jiná. Díky kvalitním materiálům jde přinejmenším o rovnocenného partnera halenek.

Pohodlí a ještě něco navrch

Nabídka triček je obrovská, záleží jen na nás, jak s nimi naložíme. Mohou zajistit každodenně nový a přitažlivý vzhled, velice snadno však také odstrašující.

Trička zahlcují nápadné květinové motivy. Působí svěže, mladistvě, zvláště v kombinaci s bílými kalhotami nebo sukní. Billabong, triko vlevo 850 Kč, vpravo 1490 Kč

Trička zahlcují nápadné květinové motivy. Působí svěže, mladistvě, zvláště v kombinaci s bílými kalhotami nebo sukní. Billabong, triko vlevo 850 Kč, vpravo 1490 Kč

Novinový dezén a střih bez jednoho ramene rovněž neunikne pozornosti. Denny Rose, triko 2500 Kč (vlevo). Na obyčejné polo triko stačí natisknout nevšední motiv, a hned je na světě originální model. Denny Rose, triko 2650 Kč

Novinový dezén a střih bez jednoho ramene rovněž neunikne pozornosti. Denny Rose, triko 2500 Kč (vlevo). Na obyčejné polo triko stačí natisknout nevšední motiv, a hned je na světě originální model. Denny Rose, triko 2650 Kč

  • Ze všeho nejdůležitější je zvolit správnou velikost. Snaha nacpat se do menší zákonitě dopadne špatně. Úplet je totiž nemilosrdný a jen málokdo si může dovolit jeho těsné obepnutí. Údaj na visačce neznamená nic, rozhoduje pohled do zrcadla. 
  • Půvab vzorovaných trik spočívá v tom, jak jsou barevně sladěná se vším ostatním, ne -jen s kalhotami či sukní. Kombinace různých vzorů na obou částech je hodně tenký led, na který se nedoporučuje vstupovat, pokud tak už neučinil návrhář.
  • Ženy s úzkými rameny by měly vždy vybírat modely vybavené všitými měkkými vycpávkami. Proporce se tak vyváží a celá silueta vylepší.
  • Odvážné ramínkové topy si může sice dopřát každá žena, často je však zapotřebí přes ně přehodit ještě další slupku.

Holky košilaté i romantické

Slušivé a zároveň praktické oblečení představuje souprava blůzy a topu ze stejného materiálu. Nosit se dá pochopitelně i každé zvlášť, čímž narůstá možnost kombinací. Vyznavačky střídmosti a elegance si s nimi přijdou na své.

Krajkou zdobená halenka je malým šperkem v jarním a letním šatníku. Romantické kanýrky i rozpínací lišta jsou navíc sexy (vlevo). Něžné tričko s balónkovými rukávky ozvláštňuje saténová vsadka s vázačkou. Neckermann, halenka vlevo 649 Kč, vpravo 499 Kč.

Krajkou zdobená halenka je malým šperkem v jarním a letním šatníku. Romantické kanýrky i rozpínací lišta jsou navíc sexy (vlevo). Něžné tričko s balónkovými rukávky ozvláštňuje saténová vsadka s vázačkou. Neckermann, halenka vlevo 649 Kč, vpravo 499 Kč.

Klasický vzor s drobnými květinami krásně vynikne uspořádaný do bordury na tmavé ploše. Volný střih zakryje nedostatky silnější postavy. Sanu Babu, 640 Kč (vlevo). Na lehké blůzce jsou využity dva vzory a kanýrky - prvky letní módy s. Oliver, 1099 Kč.

Klasický vzor s drobnými květinami krásně vynikne uspořádaný do bordury na tmavé ploše. Volný střih zakryje nedostatky silnější postavy. Sanu Babu, 640 Kč (vlevo). Na lehké blůzce jsou využity dva vzory a kanýrky - prvky letní módy s. Oliver, 1099 Kč.

Tmavý top ze splývavého materiálu obstojí při mnoha příležitostech, od zcela všedních až po slavnostní. Bandolera, 1400 Kč (vlevo). Pestře vzorovaný prádlový top výborně vypadá k džínám, zejména bílým. Hlavně na útlobokých mladých dámách. H & D, 199 Kč

Tmavý top ze splývavého materiálu obstojí při mnoha příležitostech, od zcela všedních až po slavnostní. Bandolera, 1400 Kč (vlevo). Pestře vzorovaný prádlový top výborně vypadá k džínám, zejména bílým. Hlavně na útlobokých mladých dámách. H & D, 199 Kč

Móda volánků a řasení zase uspokojí dívky a ženy se sklonem k romantice. Nejvíc se objevují kanýrky ze šikmo střižené látky, splývavé, nerozšiřující.

Nikdy nezklame klasická letní košile, jednobarevná, kostkovaná i proužkovaná. Letos má přednost prodloužený střih s možností přepásání.

Tak trochu morbidní strečový top má zepředu obvyklý nátělníkový výstřih a zdobí jej stejný motiv. Bonprix, 195 Kč

:.Tak trochu morbidní strečový top má zepředu obvyklý nátělníkový výstřih a zdobí jej stejný motiv. Bonprix, 195 Kč

Krajková halenka je neobyčejně svůdná přímo na těle, pěkně ale vypadá i přes top. Bonprix, 499 Kč Vlevo). Halenkové dvojče se dá nosit od jara do podzimu. Při správné volbě barvy se obě části dobře kombinují s tím, co už máme. Neckermann, souprava 799 Kč.

Krajková halenka je neobyčejně svůdná přímo na těle, pěkně ale vypadá i přes top. Bonprix, 499 Kč Vlevo). Halenkové dvojče se dá nosit od jara do podzimu. Při správné volbě barvy se obě části dobře kombinují s tím, co už máme. Neckermann, souprava 799 Kč.

Háčkované vsadky a lemy líbivě promlouvají do duše romantickým ženám. Krátké rukávky v případě potřeby šetrně zakryjí silnější horní část paží. Quelle, 249 Kč Vlevo). Vestička za rozzářeném tričku je jenom jako, našitá na předním díle. Quelle, 399 Kč.

Háčkované vsadky a lemy líbivě promlouvají do duše romantickým ženám. Krátké rukávky v případě potřeby šetrně zakryjí silnější horní část paží. Quelle, 249 Kč Vlevo). Vestička za rozzářeném tričku je jenom jako, našitá na předním díle. Quelle, 399 Kč.