Dnešní doba přeje víceméně především hormonální antikoncepci, kterou využívá každým rokem čím dál tím víc žen. Bohužel velmi často je zapomínáno na ochranu proti závažným pohlavním chorobám. 

Nemusí jít vždy o smrtelné onemocnění virem HIV, ale i daleko méně závažné onemocní, které mohou ženě způsobit spoustu problémů jako je například neplodnost apod.

Vždy připraven

Spodní prádlo s kapsičkou na kondom od britského výrobce Swanky or Spanky by mělo umožnit být tzv."vždy připraven" a nemít tak možnost se na cokoliv vymluvit. Lze tedy toto prádlo využít nejen jako módní výstřelek, ale i jako výchovný prostředek. Což  ocení především rodiče mladistvých, jež používání kondomů podceňují nejvíce.  

K sehnání je hned několik střihů od bikin, vietnamek, boxerek až po tanga. Umístění kapsiček záleží na jednotlivých střizích. Například u tang ji lze mít pouze vpředu. Nejoblíbenější ale asi zůstanou kapsičky na zadečku.

Spodní prádlo je prozatím k sehnání pouze v Anglii a vyjde na sedm britských liber. Dovolit si ho tedy může téměř každý. Podle odborníků se tato investice rozhodně vyplatí.