Zpěvačka Lucie Bílá (42) měla doposud na muže smůlu, přesto nezoufá a věří, že se ten pravý ještě objeví. Neponechává však nic náhodě a ví, na co muže nejlépe ulovit. Zkrátila svoje černé dlouhé vlasy na mikádo a poohlíží se po novém spodním prádle.

:.S pokleslými ňadry už nebudete mít problém.foto: Victoria ´s Secret

:.Bílá barva se hodí pod světlé oblečení.foto: Kris

"Na spodním prádle opravdu ulítávám. Zejména na korzetech. Mám svou oblíbenou firmu, u které pořád nakupuji, a ta mě nikdy nezklame. Vždy, když jim přijde nové zboží, jdu to okamžitě omrknout a minimálně jeden kousek si vyberu. Už bych pomalu mohla dělat výstavu," prozrazuje a hned se pochlubí novým korzetem.

Lucie Bílá miluje černou

Přestože si zpěvačka - vlastním jménem Hana Zaňáková - zvolila na začátku kariéry jako svůj pseudonym příjmení Bílá, nosí prý nejraději černou. "To je moje barva. Díky Carmen teď na jevišti oblékám hlavně červenou, ale jinak chodím převážně v černé. To už jiné nebude. Prostě to ke mně patří," svěřila se s úsměvem hvězda, jež se do role Carmen, kterou hraje téměř denně v Hudebním divadle Karlín, maximálně zamilovala. "Ona je dračice, stejně jako já. Máme toho hodně společného," tvrdí Lucie. Že by korzety oblékala už proslulá španělské kráska a milovnice?

:.Korzet krásně vytvaruje postavu.foto: Lormar

:.Tento kousek můžete vzít pod šaty bez ramínek.foto: www.cadolle.com