"Každý ročník přehlídky Top Secret je jiný, tudíž ani modelky nikdy dopředu neví, co konkrétně je čeká. Vždy je to obrovská show, čímž se odlišuje od běžných akcí," řekla účastnice všech ročníků Diana Kobzanová.

Přehlídka Top Secret: luxus, krása, extravagance

 

O tom, že se jednalo opravdu o prestižní záležitost a na molo se nedostal každý, svědčí hned několik kol tzv. castingů, které musely podstoupit téměř všechny vybrané modelky. Vždyť předvádět luxusní prádlo od takových značek jako je Victoria´s Secret, Kenzo, Lisa Charmel, Nina Ricci, Valery či Galliano si nechce nechat ujít žádná z modelek.

Doslova zlatý a velmi svůdný anděl v podání modelky Petry Faltýnové. :.Doslova zlatý a velmi svůdný anděl v podání modelky Petry Faltýnové. foto: ČTK

V letošním roce za celou show stál módní návrhář Petr Lankron, jenž obléká české i francouzské osobnosti. Jeho modely a doplňky dodaly celé show živočišnost a dramatičnost, z některých žen šel doslova strach. Asi největší úspěch sklidily jeho kožené korzety. V nich se dívky proměnily v neodolatelné kurtizány a vzápětí v nevinné lolity.

Jestli se něco organizátorům opravdu povedlo, tak neuvěřitelná pestrost modelů zároveň plná kontrastů. Proto si zde každý muž i žena našli to své.

Metropolitní Renata Langmannová:.Metropolitní Renata Langmannováfoto: ČTK