Sportovní oblečení určené pro fitness by mělo být především z materiálů, které dokáží dýchat, a také velice rychle schnou. Žena by se v něm měla cítit příjemně a uvolněně.

Samozřejmě pro každý typ cvičení je určeno jiné oblečení, co mají ale společné jsou trendové barvy, a také nejrůznější doplňky.

Dance fitness - Blůza NIKE STUDIO TANK, ušitá z materiálu Dri-FIT, který působí na omak jako bavlna. Tílko má slušivé vykrojené záda a kulatý výstřih vpředu. A každé ženě se určitě budou líbit doplňky jako lehká vnitřní podprsenka z Dri-FITu pro zpevnění.Foto: Nike - Velice módní je Dance fitness a pro tento styl je určené speciální oblečení - Blůza, ušitá z materiálu Dri-FIT, který působí na omak jako bavlna. Tílko má slušivé vykrojené záda a kulatý výstřih vpředu. A každé ženě se určitě budou líbit doplňky jako lehká vnitřní podprsenka z Dri-FITu pro zpevnění či materiály s kovovými odlesky.

V poslední době je velmi populární Fitness Dance. Speciální řada pro tento druh cvičení vychází ze street trendů a obsahuje velice funkční oblečení s velmi módními prvky. Foto: Nike - Speciální řada pro fitness dance vychází ze street trendů a obsahuje velice funkční oblečení s velmi módními prvky. Bunda s kovovým potiskem a tvarovaným pasem, kde přední prostřižené kapsy lichotí postavě. Kalhoty z nádherně lehkého popelínu mají polovolný střih a pohybují se při tanci spolu s tělem. Promyšlené detaily, jako je postranní chlopeň na zip a sponku, zachovávají čisté a štíhlé linie – žádný zbytečný objem.

Krásný tmavě šedý komplet z příjemného přilehavého materiálu, který dovoluje celému tělu dýchat i při tom nejnáročnějším cvičení.Foto: USA PRO - Krásný tmavě šedý komplet z příjemného přilehavého materiálu, který dovoluje celému tělu dýchat i při tom nejnáročnějším cvičení.

Speciální kalhoty s rozšířenými nohavicemi jsou určeny především pro východní styly cvičení.Foto: USA PRO - Speciální kalhoty s rozšířenými nohavicemi jsou určeny především pro východní styly cvičení.

Dobře kryjící a zpevňující oblečení je přesně to, co žena potřebuje, když je při spinningu skloněná nad svým kolem. Speciální řada oblečení Nike pro spinning je nejen vysoce účelná, ale obsahuje i několik trendy prvků.Foto: Nike - Dobře kryjící a zpevňující oblečení je přesně to, co žena potřebuje, když je při spinningu skloněná nad svým kolem. Speciální řada oblečení Nike pro spinning je nejen vysoce účelná, ale obsahuje i několik trendy prvků.

Aktuální kolekce USA PRO se nese v barvách černé, bílé a stříbrné v kontrastu s olivově zelenou, mlhavě modrou i svěží růžovou.Foto: USA PRO - Aktuální kolekce USA PRO se nese v barvách černé, bílé a stříbrné v kontrastu s olivově zelenou, mlhavě modrou i svěží růžovou. Lila tunika vhodná pro fitness cvičení je nejen velice trendy, ale také dokáže uspokojit ty ženy, které dávají přednost volnějšímu oblečení.Foto: Puma - Lila tunika vhodná pro fitness cvičení je nejen velice trendy, ale také dokáže uspokojit ty ženy, které dávají přednost volnějšímu oblečení.

Univerzální vysoce prodyšný nátělník se síťovanými zády je vhodný pro posilování, ale také pro různé druhy aerobiku.Foto: Craft - Univerzální vysoce prodyšný nátělník se síťovanými zády je vhodný pro posilování, ale také pro různé druhy aerobiku.