Sportovní oblečení určené pro fitness by mělo být především z materiálů, které dokáží dýchat, a také velice rychle schnou. Žena by se v něm měla cítit příjemně a uvolněně.

Samozřejmě pro každý typ cvičení je určeno jiné oblečení, co mají ale společné jsou trendové barvy, a také nejrůznější doplňky.

Foto: Nike - Velice módní je Dance fitness a pro tento styl je určené speciální oblečení - Blůza, ušitá z materiálu Dri-FIT, který působí na omak jako bavlna. Tílko má slušivé vykrojené záda a kulatý výstřih vpředu. A každé ženě se určitě budou líbit doplňky jako lehká vnitřní podprsenka z Dri-FITu pro zpevnění či materiály s kovovými odlesky.

Foto: Nike - Speciální řada pro fitness dance vychází ze street trendů a obsahuje velice funkční oblečení s velmi módními prvky. Bunda s kovovým potiskem a tvarovaným pasem, kde přední prostřižené kapsy lichotí postavě. Kalhoty z nádherně lehkého popelínu mají polovolný střih a pohybují se při tanci spolu s tělem. Promyšlené detaily, jako je postranní chlopeň na zip a sponku, zachovávají čisté a štíhlé linie – žádný zbytečný objem.

Foto: USA PRO - Krásný tmavě šedý komplet z příjemného přilehavého materiálu, který dovoluje celému tělu dýchat i při tom nejnáročnějším cvičení.

Foto: USA PRO - Speciální kalhoty s rozšířenými nohavicemi jsou určeny především pro východní styly cvičení.

Foto: Nike - Dobře kryjící a zpevňující oblečení je přesně to, co žena potřebuje, když je při spinningu skloněná nad svým kolem. Speciální řada oblečení Nike pro spinning je nejen vysoce účelná, ale obsahuje i několik trendy prvků.

Foto: USA PRO - Aktuální kolekce USA PRO se nese v barvách černé, bílé a stříbrné v kontrastu s olivově zelenou, mlhavě modrou i svěží růžovou. Foto: Puma - Lila tunika vhodná pro fitness cvičení je nejen velice trendy, ale také dokáže uspokojit ty ženy, které dávají přednost volnějšímu oblečení.

Foto: Craft - Univerzální vysoce prodyšný nátělník se síťovanými zády je vhodný pro posilování, ale také pro různé druhy aerobiku.