Jako první věc si zkuste úsměv. Nemusíte se na sebe smát dvě hodiny u zrcadla a říkat si, že vypadáte úžasně, ale stačí vyjít  ven a usmát se na prvního sympatického člověka, kterého potkáte. Uvidíte, že se na vás nezamračí a vám to zvedne náladu. 

Nebraňte se malému flirtu. Je dokázáno, že nezávazný flirt dokáže zvednout náladu i sebevědomí. Když vám zalichotí sympatický muž, začnete si samozřejmě připadat přitažlivá a žádoucí, proto byste neměla každého, kdo se na vás mile usměje ,odradit kamennou tváří, ale třeba si s ním popovídat o maličkostech.

Vždycky se najde někdo, kdo je horší než vy

Je naprosto normální, že když se ráno dvě hodiny snažíte nacpat do těsných kalhot a učesat si už dost odrostlý účes, nebudete si připadat zrovna jako královna krásy. Proto nečekejte až zhubnete a běžte si koupit kalhoty nové, v kterých si budete připadat pěkně hned. Kadeřník vám taky zaručeně zvedne náladu, protože není nad to, když vám hlavu umyje někdo jiný a ještě si s vámi popovídá o tom, co by vám zaručeně slušelo. Potom si zajděte na manikúru nebo si alespoň kupte nový lak na nehty.

A teď se podívejte kolem sebe. Určitě nejste tou nejošklivější ženou v okolí.