Prague Fashion Week je  jedinečnou společenskou událostí módní sezóny v České republice. Mezinárodní festival je pořádán dvakrát ročně. Letošní podzimní festival proběhne ve dnech 13. - 19. listopadu 2006.

Svou módu zde budou prezentovat nejen přední české módní návrhářky - Michaela Bakotová, Monika Drápalová, E.daniely, Helena Fejková, Hana Havelková, Taťána Kovaříková, Radka Kubková, Denisa Nová, Jaroslava Procházková či Hana Sedláčková, ale i zahraniční autoři. 

"Povědomí o českých módních znáčkách roste a věřím, že i díky našemu festivalu módy. Prague Fashion Week, který představuje veřejnosti na jedné straně novinky renomovaných návrhářů, tak na straně druhé pomáhá se prezentovat talentovaným studentům a absolventům uměleckých škol."  prozrazuje Eva Valová, ředitelka Prague Fashion Week.

Program přehlídek podzimního Fashion Weeku, ale i informace z průběhu a ze společenského zázemí festivalu, hledejte po celou dobu akce na www.praguefashionweek.com. Vstupenky na vybrané přehlídky prodává síť Ticketstream, lze je rezervovat i přes  www.praguefashionweek.com a před akcí budou rovněž v prodeji v galerii Mánes. Po skončení festivalu, na pondělí 20.11.2006, je plánován After Sale. Modely přímo z přehlídek se budou  prodávat  v buticích návrhářek, které se festivalu zúčastní. Ty je nabídnou za zajímavé ceny.