Vybrali jsme pro vás několik tipů na dárky, které děti potěší a zároveň alespoň částečně splní očekávání rodičů, aby hračky měly skutečně využití.

Hračky jsme rozdělili do skupin podle pohlaví dítěte. Přinášíme vám i žebříček nejhledanějších dárků podle vyhledávače nejlepších cen  Zboží.cz.

Dívky

 

Nejhledanější dárky pro dívky

LEGO Friends 3315 Olivia a její dům

MAC TOYS Shnooks 2 nejlepší kamarádka

Sony ST25i Xperia U

Herní konzole SONY PSP E1004
Notebook Lenovo IdeaPad S400
Lego Friends - Veterinární klinika v Heartlake City se postará o všechna zvířátka, která to potřebují. Pomáhá tu Mia, která se tu učí starat o své chlupaté kamarády.

Lego Friends - Veterinární klinika v Heartlake City se postará o všechna zvířátka, která to potřebují. Pomáhá tu Mia, která se tu učí starat o své chlupaté kamarády.

FOTO: Lego

CD Zvěřinec - Yellow Sisters - Písničky, ukolébavky a říkanky, jsou věnovány dětem a jejich dospělákům.

CD Zvěřinec - Yellow Sisters - Písničky, ukolébavky a říkanky, jsou věnovány dětem a jejich dospělákům.

FOTO: www.indies.eu

První CD s písničkami a pohádkou nazpívané a namluvené na konkrétní jméno. Pokud tedy přemýšlíte o dárku, který dítě nejen potěší, ale podpoří i rozvoj jeho hudebních dovedností a představivosti. Pro děti ve věku 1 až 5 let.

První CD s písničkami a pohádkou nazpívané a namluvené na konkrétní jméno - Pokud tedy přemýšlíte o dárku, který dítě nejen potěší, ale podpoří i rozvoj jeho hudebních dovedností a představivosti. Pro děti ve věku 1 až 5 let.

FOTO: www.milazebra.cz

Monster High elektronický diář: pro ty, co si chtějí zamknout své malé tajemství. Diář ukrývá informace o jednotlivých studentech Monster high a zamyká se strašidelným klíčkem ve tvaru lebky. Navíc ještě vydává strašidelné zvuky.

Monster High elektronický diář - pro ty, co si chtějí zamknout své malé tajemství. Diář ukrývá informace o jednotlivých studentech Monster High a zamyká se strašidelným klíčkem ve tvaru lebky. Navíc ještě vydává strašidelné zvuky.

FOTO: Mattel

Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli - Z planety Bimbule k nám zavítala veselá zvířátka Krkouni, která vyprávějí svůj příběh Část finančních prostředků z prodeje putuje na výzdobu dětských oddělení v nemocnicích, kde dětem mnohdy nebývá veselo.

Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli - Z planety Bimbule k nám zavítala veselá zvířátka Krkouni, která vyprávějí svůj příběh. Část finančních prostředků z prodeje putuje na výzdobu dětských oddělení v nemocnicích, kde dětem mnohdy nebývá veselo.

FOTO: Angel Art

Marionnaud charitativní medvěd - koupí plyšáka podpoříte Kliniku dětské hematologie a onkologie v Motole. Zakoupením medvěda v hodnotě 299 Kč přispějete sumou 200 Kč na nákup volumetrických pump Alaris.

Marionnaud charitativní medvěd - koupí plyšáka podpoříte Kliniku dětské hematologie a onkologie v Motole. Zakoupením medvěda v hodnotě 299 Kč přispějete sumou 200 Kč na nákup volumetrických pump Alaris.

FOTO: Marionnaud

Barevný školní batoh s potiskem kytiček TOPGAL CHI 606 je dvoukomorová aktovka o rozměrech 41 x 21 x 29 cm váží bez příslušenství pouhých 1,14 kg. Má ergonomicky tvarovaný zádový systém, pohodlné polstrování a vyjímatelný hliníkový rám.

Barevný školní batoh s potiskem kytiček TOPGAL CHI 606 - dvoukomorová aktovka o rozměrech 41 x 21 x 29 cm váží bez příslušenství pouhých 1,14 kg. Má ergonomicky tvarovaný zádový systém, pohodlné polstrování a vyjímatelný hliníkový rám.

FOTO: Topgal

Barbie Senza sestřih - Holčičky totiž můžou svou oblíbenou panenku Barbie Senza sestřih stříhat stále dokola. Po jejich zkrácení totiž mohou vlasy panence znovu připevnit. Délka vlasů tak záleží jen na přání každé holčičky a může být každý den jiná.

Barbie Senza sestřih - Holčičky totiž můžou svou oblíbenou panenku Barbie Senza sestřih stříhat stále dokola. Po jejich zkrácení totiž mohou vlasy panence znovu připevnit. Délka vlasů tak záleží jen na přání každé holčičky a může být každý den jiná.

FOTO: 4kids.cz

Stolní logická hra Angry Birds je inspirovaná populární videohrou. Prasátka ukradnou ptákům jejich vejce. Cílem hry je získat zpět ukradená vejce bouráním bariér a pastí, které zlá prasátka na obranu vajec postavila.

Stolní logická hra Angry Birds je inspirovaná populární videohrou. Prasátka ukradnou ptákům jejich vejce. Cílem hry je získat zpět ukradená vejce bouráním bariér a pastí, které zlá prasátka na obranu vajec postavila.

FOTO: Mattel

Chlapci

Nejhledanější dárky pro kluky
Samsung Galaxy S3
Tablet GOCLEVER TAB I71
EP LINE Lovec Duchů
WADER Gigant traktor s rypadlem
FIFA 13 PC
Scrabble junior - obsahuje dvě herní varianty - pro mladší a starší děti.

Scrabble junior - je hra upravená pro děti ve věku, kdy poznávají písmena nebo už umějí číst. Dvoustranný hrací plán umožňuje hrát dvě hry. Menší děti mohou začít se Slovy a obrázky. Tato hra pomáhá poznávat a tvořit slova, která jsou na herním plánu napsána i nakreslena. Duhový Scrabble je hra pro děti od sedmi let a pomáhá k rozvoji slovní zásoby. Na herním plánu připomínajícím prázdnou křížovku hráči z náhodně vytažených písmen sestavují slova. Každé písmeno má svoji bodovou hodnotu...

FOTO: mall.cz

Hot Wheels Ballistiks - s dvojitým výstřelem - Auto složené do malé koule se vloží do rampy ve tvaru děla, které se namíří libovolným směrem, a stačí jen odpálit. Pak můžete sledovat zábavné kaskadérské kousky autíček Ballistiks.

Hot Wheels Ballistiks - s dvojitým výstřelem - Auto složené do malé koule se vloží do rampy ve tvaru děla, které se namíří libovolným směrem, a stačí jen odpálit. Pak můžete sledovat zábavné kaskadérské kousky autíček Ballistiks.

FOTO: Zbozi.cz

Hra Rexi nejen pro předškoláky - učí děti rozpoznat barvy, tvary a čísla, trénuje jejich paměť a soustředění. Rex dává dětem zpětnou vazbu, zda se jim zadaný úkol podařilo splnit. Když se spletou, Rex je povzbudí k novým pokusům.

Hra Rexi nejen pro předškoláky - učí děti rozpoznat barvy, tvary a čísla, trénuje jejich paměť a soustředění. Rex dává dětem zpětnou vazbu.

Foto: Mattel

Cílem strategické stolní hry ABAKU je poskládat početní operace rychleji než soupeř a získat více bodů.

Hra ABAKU - Cílem strategické stolní hry je poskládat početní operace rychleji než soupeř a získat více bodů.

FOTO: Efko

TOPGAL SET 035 obsahuje tříkomorový batoh s obrázkem chameleona, penál, peněženku, kapsičku na krk a navíc desky na sešity. Součástí je sáček na přezůvky, box na svačinu a pláštěnka chránící batoh v nepříznivém počasí.

TOPGAL SET 035 - obsahuje tříkomorový batoh s obrázkem chameleona, penál, peněženku, kapsičku na krk a navíc desky na sešity. Součástí je sáček na přezůvky, box na svačinu a pláštěnka chránící batoh v nepříznivém počasí.

FOTO: Topgal.cz

Zbrusu nové CD od Pískomila „A kdy už tam budem?“ - pro děti a jejich rodiče nejen na dlouhé cesty autem.

Zbrusu nové CD od Pískomila „A kdy už tam budem?“ - pro děti a jejich rodiče nejen na dlouhé cesty autem.

FOTO: Pískomil

HW

Hot wheel - Hot Wheels Team hrací sada pád do kaňonu X0169 Dvě autíčka závodí bok po boku smyčkou, ze které vstávají vlasy na hlavě, přes propast na okraj "kaňonu". Jakou mají šanci? Ten, kdo prohraje, žádnou. Vítěz je chycen do smyčky a zachráněn před nebezpečným pádem, ale pomalejší autíčko musí skočit, nebo se zřítit na dno.

FOTO: Mattel