Dávno jsou pryč doby, kdy pod stromkem téměř každé dítě dostalo stejnou hračku, knihu i oblečení. Dnes existuje široké spektrum možností a je jen a jen na rodičích, jakou cestu zvolí. Existují dárky, které podléhají trendům, přesto lze svým výběrem být svým způsobem originální.

Nelze však dětem koupit úplně vše, co si kde vymyslí. Každý rodič by si měl stanovit hranici, za kterou již nepůjde. Někdy je prostě lepší dát přednost kvalitě před kvantitou, což se především u dětských hraček naprosto vyplácí.

Napište Ježíškovi

Nezapomínejte ani na to, že každý dítě je jiné a pokud touží jedno dítě po určitém dárku, jiné to vůbec chtít nemusí. Tak jako některé dítě potěší trendy oblečení, jiné by upřednostnilo zcela jiný styl. Proto je dobré s dětmi vše dopředu konzultovat. Psát Ježíškovi se prostě stále vyplácí. Jednak budete mít představu, co dítě chce a jednak jej budete moci uskromnit apod.

V každém případě by o Vánocích nemělo jít jen a jen o dárky. Na rodičích je, aby doma připravili a dbali i o vánoční atmosféru. Nejde jen o krásně uklizený byt a nastrojené stoly s cukrovím, ale také o skutečnou pohodu a klid.

Připravili jsme pro vás několik tipů

Milá pohádka pro všechny děti, které mají rády napínavý děj a dobrodružství.

Milá pohádka pro všechny děti, které mají rády napínavý děj a dobrodružství.

FOTO: Nakladatelství Aménius


Elektronická kuchyňka studio Tefal s příslušenstvím. Cena: 1450 Kč

FOTO: Smoby

DICKIE G-Force Létající agenti. Cena: 419 Kč.

FOTO: Mall.cz

 

Tradiční stavebnice Merkur je vhodná pro všechny šikovné kluky i holky. Cena: 2800 Kč

FOTO: Merkur

 

EKORRE - Houpací los. Cena: 799 Kč

FOTO: Ikea

 

HASBRO LPS - adoptivní centrum set pro zvířátka od Littlest Pet Shop. Cena: 1469 Kč

FOTO: Mall.cz

 

Konstrukční hračka Moov 7 v 1 - Sedm modelů v jednom: odrážedlo, jeřáb, vrtulník, Dino pták, sněžný skútr, skútr, chopper. Cena: 4999 Kč.

FOTO: Tchibo

Domácí planetárium ve tvaru koule promítá severní nebo jižní polokouli nebo obrázky hvězd. Cena 1990 Kč

 

Domácí planetárium ve tvaru koule promítá severní nebo jižní polokouli nebo obrázky hvězd. Cena 2490 Kč

FOTO: Tchibo

 

Robot Spykee, je první špionážní robot ovládaný přes síť WiFi! Spykee se pohybuje, vidí, slyší, přehrává MP3, umí fotografovat nebo nahrávat video… Lze ho ovládat lokálně přes WiFi kartu či přes internet. Věk 8 +. Informace o ceně v obchodech.

FOTO: Sparkys

 

 

Externí disk Pocket Drive- černý 1,8“ pevný disk s kapacitou 250 GB, který je dostatečně malý na to, aby se pohodlně vešel do kapsy u kalhot či bundy. Dárek který potěší dnešní školáky Cena: 2 999 Kč.

FOTO: Verbatim