Děti chtějí být in stejně jako jejich rodiče. Dovedou být také pěkně škodolibé vůči spolužákům, jejichž rodiče to podceňují. Nakupovat se dá chytře, jen se tomu musíme trochu víc věnovat. Vděčný potomek snad za to stojí.

Džíny s opranými efekty mají rovný střih, kapsy vpředu i vzadu, na vnitřní straně s nastavitelným páskem. Neckermann, džíny od 299 Kč, pásek 349 Kč .: Džíny s opranými efekty mají rovný střih, kapsy vpředu i vzadu, na vnitřní straně s nastavitelným páskem. Neckermann, džíny od 299 Kč, pásek 349 Kč foto: Právo/Archiv firmy Neckerman

A pak, všude je plno bazarů a to i se značkovým oblečením. Na internetu stačí napsat do vyhledávače třeba oblečení pro školáky a objeví se spousta inzerátů.

Tričko s potiskem je ze stoprocentní bavlny. Neckermann, od 299 Kč-vlevo. Uvolněně se bude cítit malý školáček ve sportovní soupravě. Potisk je na bundě i kalhotách s elastickou pasovkou. Bonprix, od 349 Kč-vpravo. .: Tričko s potiskem je ze stoprocentní bavlny. Neckermann, od 299 Kč-vlevo. Uvolněně se bude cítit malý školáček ve sportovní soupravě. Potisk je na bundě i kalhotách s elastickou pasovkou. Bonprix, od 349 Kč-vpravo. foto: Právo/Archiv firmy Neckerman a Bonprix

Kvalita se vyplatí

Když dcera nebo syn ze svých věcí vyrostou, můžeme je také nabídnout k prodeji. Proto bychom neměli mávat rukou nad kvalitou toho, v čem potomka do školy posíláme.

Neckermann, 699 Kč Neckermann, 699 Kč foto: Právo/Archiv firmy Neckerman

V první řadě je důležité pohodlí. Sezení v lavicích v něčem, co škrtí, může mít neblahý vliv na soustředěnost, ale i na zdraví žáčka.

Ideální jsou volné střihy a materiály, které sají pot, tedy bavlna a vlna. Aby se nemačkaly, přidávají se syntetické příměsi.


Bavlněná bunda s maskáčovým potiskem má podšívku, vpředu kapsy s patkou, zapínání na kovové knoflíky.Neckermann, od 549 Kč-vlevo. Maskáčové bermudy se mohou nosit zvlášť, nebo jako komplet s maskáčovou bundou. Neckermann, od 349 Kč .: Bavlněná bunda s maskáčovým potiskem má podšívku, vpředu kapsy s patkou, zapínání na kovové knoflíky.Neckermann, od 549 Kč-vlevo. Maskáčové bermudy se mohou nosit zvlášť, nebo jako komplet s maskáčovou bundou. Neckermann, od 349 Kč foto: Právo/Archiv firmy Neckerman

Pěkné barvy, potisky, obrázky navozují dobrou náladu. Dbejme o to, ať ji má náš malý nositel už od rána. Pohodlné by měly být i boty a také přezůvky. Ohlídejme, aby byly ortopedicky tvarované.