Hlavní obsah

Japonci upřednostňují nafukovací panny před ženami

Japonští muži mají velké problémy při hledání životní partnerky. Až čtvrtina tamních mladých mužů produktivního věku jsou panici. Někteří z nich našli nové řešení, pořídili si místo partnerky nafukovací pannu. Jedním z nich je i pětačtyřicetiletý muž vystupující pod pseudonymem Ta-Bo, který má několik panen a skutečnou životní partnerku už nehledá.

Japonci upřednostňují nafukovací panny před ženami

Každou ze svých panen Ta-Bo pojmenoval. Po příchodu domů ho vítají vždy s úsměvem bez zbytečných řečí. Své milenky nechává dívat na televizi, koupe je a dokonce pudruje, aby působily přirozeněji.

"Lidská dívka vás může podvádět nebo vás někdy zradit, ale tyto panny nikdy nic podobného nedělají. Patří mi stoprocentně," tvrdí inženýr, který za nákup svých plastových milenek utratil v posledních letech v přepočtu 340 tisíc korun.

"Někdy to trvá skutečně dlouho, než můžu mít sex s nějakou osobou, kterou jsem potkal. Ale s pannami, je to jen problém kliknutí myší. Jedno kliknutí stačí a doručí vám je domů," dodal pětačtyřicetiletý Japonec.

Ta-Bo je reprezentantem skupiny mužů, která v Japonsku začíná nabývat na počtu. Tito pánové zanevřeli na ženy a žijí samotářsky s nafukovací pannou. Podle odhadů si erotickou nafukovací pomůcku kupují v 90 procentech nezadaní muži, z nichž 60 procent má přes čtyřicet let.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků