Lin Ming-wej cestoval se svou ženou a malým synem. Seděli těsně vedle místa zlomu v trupu. Podle některých zpráv si těsně před startem s někým vyměnili místa a přesedli si nalevo. Lin při dopadu stroje do řeky neutrpěl žádné zranění, a tak pomohl ven i své ženě. Dvouletého syna pak spatřil ve vodě.

KOMENTÁŘ DNE:

Jak probíhá Zemanova prezidentská nekampaň - se svoláním první schůze Sněmovny čekal až do nejzazšího možného termínu, vláda tak nejspíš požádá o důvěru až těsně před prvním kolem prezidentských voleb, píše Jiří Pehe. Čtěte zde >>

Chlapce se podařilo resuscitovat a společně s matkou byl převezen do nemocnice, uvedla CNA.

Video

Expirované video

BEZ KOMENTÁŘE: Řidič natočil padající letadlo.

Trosky zříceného letadla

Trosky zříceného letadla

FOTO: Pichi Chuang, Reuters

Záchranáři nadále pátrají po 12 nezvěstných, přiznávají však, že naděje na jejich přežití je nepatrná. „Dnes ráno jsme do pátrání zapojili 60 potápěčů,“ řekl šéf záchranářů Liu Jüng-čchou.

Video

Expirované video

BEZ KOMENTÁŘE: Záchranáři prohledávají vylovený vrak zříceného letadla

Zdroj: Reuters

Na palubě letounu, který krátce před pádem vzlétl z tchajpejského letiště, bylo 58 lidí. Mnoho cestujících byli turisté z Číny. Směřovali na souostroví Ťin-men.

Vyzvedávání vraku z řeky

Vyzvedávání vraku z řeky

FOTO: Reuters

Havárii zachytila kamera na palubě auta na silničním viaduktu v Tchaj-peji.

Na záběrech je vidět, jak letoun o viadukt zavadil a smetl z něho vozidlo taxislužby.

Letadlo k silnici přilétalo již ve značném náklonu nalevo, poté narazilo koncem levého křídla do estakády a zřítilo se do řeky, přičemž se odlomilo křídlo.