V masovém hrobě za kasárnami bylo podle BBC nalezeno 58 těl. „Těla byla pohřbena v provizorním hrobě u velitelství BDR,“ uvedl plukovník Reazul Karim, který velí silám rychlé reakce, jež nakonec vzpouru pohraničníků potlačily.

Další důstojník Abu Naim Šahidulláh sdělil, že bylo nalezeno několik masových hrobů a vojáci z nich vytahují desítky těl, z nichž se některá už rozkládají. „Vytahujeme stále další těla, takže nemůže poskytnout přesná čísla," dodal.

Už dříve bylo na místě vzpoury nalezeno 22 těl důstojníků a celkový počet obětí dvoudenních bouří je téměř sto. Padlo také sedm vzbouřenců a zahynuli čtyři civilisté.

Vzpoura začala ve středu, když velící důstojníci odmítli zvýšit pohraničníkům platy. Ti důstojníky zamkli a stříleli do nich . „Byl jsem trefen sedmkrát a měl jsem štěstí, že jsem zůstal naživu,“ uvedl Syed Kamruzzaman. Podle něj šlo o krvavou vraždu.

Vzpoura byla potlačena ve čtvrtek. Vláda nabídla amnestii těm vzbouřencům, kteří se nepodíleli na organizaci vzpoury a nevraždili velitele.