Hlavní obsah
Chris Brown Foto: Scott Roth, ČTK/AP

Zpěváka Chrise Browna obviněného ze znásilnění propustili z vazby

Pařížská policie v úterý propustila z vazby amerického zpěváka Chrise Browna, na nějž jedna mladá žena podala trestní oznámení pro znásilnění. Zpěvák byl ve francouzské metropoli zatčen v pondělí.

Chris Brown Foto: Scott Roth, ČTK/AP
Zpěváka Chrise Browna obviněného ze znásilnění propustili z vazby

Prokuratura v úterý podle agentury AFP uvedla, že Brown v tuto chvíli nebude trestně stíhán a že vyšetřování pokračuje. Zpěvákův právník AFP řekl, že jeho klient trvá na své nevině a že podal trestní oznámení pro pomluvu. Sám zpěvák na svém instagramu krátce po propuštění mimo jiné napsal, že obvinění je falešné.

Žena tvrdí, že ji Brown znásilnil ve svém apartmá v hotelu Le Mandarin Oriental v noci z 15. na 16. ledna. Tam ji údajně odvedl poté, co se seznámili v klubu Le Crystal poblíž Champs-Elysée. Zneužili ji prý i jeden ze zpěvákových přátel a Brownův tělesný strážce. Společně s americkou hvězdou byly v pondělí zadrženy další dvě osoby, podle AFP byl jedním z těchto dvou zadržených právě zpěvákův tělesný strážce. Oba tito zatčení byli rovněž propuštěni.

Video bylo staženo z důvodu vypršení licenční lhůty

BEZ KOMENTÁŘE: Zpěvák Chris Brown byl zadržen v hotelu v Paříži

Video: Reuters

Brown se do problémů se zákonem dostává již poněkolikáté. V roce 2009 se přiznal k napadení bývalé přítelkyně, popové hvězdy Rihanny, za což mu byl vyměřen pětiletý podmínečný trest. Kvůli porušení podmínky pak strávil rok ve vězení. V roce 2013 zase napadl jednoho fanouška a byl odsouzen k pokutě a dvěma dnům vězení.

V létě 2016 zpěváka obvinila z napadení modelka Baylee Curranová. Brown na ni prý ve svém domě v rámci osobního sporu namířil zbraň. Zpěvák nařčení odmítl a následně byl propuštěn na kauci 250 000 dolarů (přes 5,5 milionu korun).

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků