Hlavní obsah

Ve Španělsku zatkli pár zapletený do zmizení dívenky Maddie

Španělská policie ve čtvrtek zatkla Itala a Portugalku v souvislosti se zmizením čtyřleté britské holčičky Madeleine McCannové. Dívka byla unesena v Portugalsku téměř před dvěma měsíci. Holčičku, která zmizela 3. května, se zatím nepodařilo najít.

Ve Španělsku zatkli pár zapletený do zmizení dívenky Maddie

Zatím však není jisté, zda muž, na nějž byl vydán mezinárodní zatykač, byl zadržen v souvislosti se zmizením Madeleine. Španělská policie se k tomu v současném stadiu vyšetřování odmítla vyjádřit. "Policie zkoumá možnou vazbu," uvedl pro agenturu AP její mluvčí. Portugalský vrchní inspektor Olegario de Sousa ale BBC řekl, že nevěří, že zatčení souvisí s případem Madeleine.

Ital byl zatčen s Portugalkou, jež je možná jeho ženou, ve městě Sotogrande vzdáleném jen několik hodin cesty od místa zmizení Madeleine. Jeho dům byl několik hodin prohledáván. Policisté k domu přijeli už v pět ráno,

Čtyřletá dívka zmizela 3. května během dovolené v letovisku Praia da Luz, když ji a její dva sourozence nechali rodiče samotné v pronajatém pokoji, zatímco večeřeli v restauraci. [celá zpráva] Policie dosud v případu identifikovala jednoho podezřelého, ale až do dneška nebyl nikdo zatčen.

Před měsícem portugalská policie oznámila, že v souvislosti s únosem pátrá po muži mezi 35 a 40 lety. Policie uvedla, že podezřelý v tmavé bundě a béžových kalhotách byl spatřen v době únosu poblíž místa činu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků