Hlavní obsah

Dva chlapci se ve slovenské škole pokusili oběsit spolužáka

Dva dvanáctiletí chlapci se pokusili oběsit spolužáka přímo ve třídě základní školy v obci Madunice nedaleko Piešťan. O přestávce se pokusili prohodit přes tabuli špagát a spolužákovi přikázali, aby se postavil na židli. V brutálním činu jim zabránil další spolužák, který náhle vkročil do třídy. Podle vedení školy šlo o šikanu.

Dva chlapci se ve slovenské škole pokusili oběsit spolužáka

Dva chlapci obvinili spolužáka, že kvůli němu dostali špatné známky z angličtiny. Oběšení na tabuli jako mstu údajně vymyslel jeden z chlapců, druhý mu pomáhal, informovala televize Markíza.

Vystrašený spolužák je s pláčem prosil, aby přestali. Spolužák, který "akci" vymyslel přikázal tomu druhému, ať podkopne židli. Ten když viděl, že jde do tuhého, řekl: "Co blázníš? Chceš ho opravdu oběsit?" a odešel ze třídy.

Chlapec vzápětí přikázal spolužákovi, aby sám seskočil ze židle. V té chvíli naštěstí vešel do třídy další žák Ivan. "Řekl jsem, ať ho pustí, že to řeknu zástupkyni ředitele. Prosili mě, abych nikomu nic neříkal," uvedl Ivan.

Případem, který otřásl školou i celou obcí se už zabývá slovenská policie. Vedení školy to označilo za šikanu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků