Hlavní obsah

Dívky nejprve ubodali, jejich těla rozřezali na kusy, maso opekli na ohni a snědli. Nejde o scénář k hororovému filmu, ale o skutečnou událost, která se v létě odehrála v Rusku.

Děsivý rituál přinášet lidské oběti se vrací

Děsivý případ potvrdil, že rituální vraždy se neodehrávají jen v tradičních komunitách kdesi na okraji civilizace, ale i v moderních společnostech.

 

Satan mi pomůže uniknout odpovědnosti
Ruský mladík, účastník rituální vraždy

 

Popsaný zločin se odehrál v Jaroslavljské oblasti severně od Moskvy. Skupinka mladíků hlásících se k satanismu opila ve venkovském domě tři dívky a jednoho chlapce ve věku od 16 a 17 let, kteří se zřejmě o tento kult také zajímali.

Satanisté je pak vlákali do lesa, kde jednoho po druhém za čtení modliteb ubodali. Těla rozřezali, upekli na ohni a částečně zkonzumovali. Obětem prý zasadili nožem 666 ran - tato číslice označuje ďábla. „Satan mi pomůže uniknout odpovědnosti. Přinesl jsem mu mnoho obětí,“ řekl jeden z vrahů.

Problémy v Americe i Africe

V Sioux City v americkém státě Iowa proběhl soud s šestadvacetiletým mužem, obžalovaným z vraždy dvou nevlastních dcer (osm a deset  let). Obě byly pobodány a uškrceny. Těsně po zatčení viník policii řekl, že dívky zemřely během „neúspěšného zaříkávání“ a že ho řídila indická bohyně Kálí, která je lidově spojována se smrtí.

Kolumbie zase řeší problém s rituálními sebevraždami. Předseda soudcovské asociace ve městě Pereira na západě země loni upozornil, že takto ukončilo za poslední měsíce dobrovolně vlastní život již několik nezletilých.

Většina z nich si podřezala žíly, jeden čtrnáctiletý chlapec se oběsil a zanechal dopis, ve kterém vyjádřil touhu setkat se s jakousi Nejvyšší bytostí. V pozadí těchto činů jsou vlivy satanistických sekt, které úspěšně infiltrují do vzdělávacího systému a snaží se získávat nové stoupence.

Loni v srpnu vraždil ve jménu satana na střední škole v jihoafrickém Krugersdorpu patnáctiletý chlapec. Pomaloval si černou barvou obličej, vzal si tři meče a zabil svého 16letého spolužáka, dalšího chlapce spolu se dvěma spolupachteli těžce zranil. Policii řekl, že mu to vše přikázal sám satan.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků