Útok se měl odehrát v zalesněném místě poblíž hřiště. V této městské části jsou řadové domky a vily se zahradami. Server nau.ch napsal, že dívka se sešla na hřišti se svým kamarádem. Když odešel, jeden ze skupiny chlapců ji měl dostat do zalesněného místa. Zatím vyšetřovatelé nevědí, zda chlapci dívku do lesa nalákali, nebo ji tam dostali pod pohrůžkou, dodal Frankfurter Allgeimeine Zeitung.

Čtrnáctiletý chlapec v poutech, viněný z brutálního znásilnění v Německu, u soudu jen plakal

Dívku po útoku nalezli místní obyvatelé, napsal Der Tagesspiegel s odvoláním na vyšetřovatele. Lidem bylo divné, že pes štěká a není k utišení. Za svou zahradou za plotem pak nalezli zraněnou dívku a uviděli dvě mužské osoby, uvádí se v protokolu. Záchranka ji převezla do nemocnice, kde jí byla poskytnuta také psychologická pomoc.

V Německu znásilnilo pět dětí 18letou dívku

Pachatelé se pokusili utéct, ale několik set metrů od místa činu byli zadrženi. Pětice útočníků pochází z Bulharska. Nejprve oběť surově zmlátili a potom brutálně znásilnili. Vše si natáčeli na video. Vyšetřovatelé hovoří o „orgiích násilí“, které jdou nad rámec představitelného.

Hromadné znásilnění dětmi vyvolalo v Německu diskusi o dalším snížení trestní odpovědnosti

Na jednoho z útočníků - čtrnáctiletého Gerogiho S. byla uvalena vazba vzhledem k tomu, že se dopustil v dřívější době dvou sexuálních napadení.