Úřady se obávají, že i Brusel by se mohl stát terčem podobných útoků jako 13. listopadu Paříž. Michel ale řekl, že navzdory vysoké hrozbě se musí život vrátit do normálu.

Nadále pokračuje pátrání po klíčovém podezřelém Salahu Abdeslamovi, který byl naposled zřejmě spatřen v BMW u hranic s Německem.

V Paříži byl nalezen v pondělí pás s výbušninami, ale bez rozbušky. Podle policejních zdrojů byl objeven v odpadkovém koši ve čtvrti Montrogue, kde údajně strávil Abdeslam noc na 13. listopadu, kdy byly spáchány atentáty. Vyšetřovatelé uvedli, že v něm byla stejná výbušnina a měl podobnou konstrukci jako ty, které použili atentátníci. Byl taktéž naplněn ocelovými kuličkami. Podle vyšetřovatelů je možné, že Abdeslam na poslední chvíli odstoupil od plánu útoku a nenásledoval svého bratra Brahima, uvedl list Daily Telegraph. [celá zpráva]

V Belgii už obvinili čtvrtou osobu v souvislosti s útoky v Paříži, které si vyžádaly 130 obětí. Šlo o muže zadrženého v neděli. Jíž dříve byli obviněni 27letý Mohammed Amri a 20letý Hamza Atttou, že pomáhali Salahu Abdeslamovi. U třetího ani čtvrtého obviněného nebyly zveřejněny totožnosti.