Dívce podle stanice LifeNews zachránilo život to, že se rozhodla ukončit dovolenou o den dříve, než původně plánovala. Vděčí za to svému příteli, který rozhodl, že po pobytu u moře potřebují více času na aklimatizaci před tím, než opět nastoupí do práce.

KOMENTÁŘ DNE:

Jak probíhá Zemanova prezidentská nekampaň - se svoláním první schůze Sněmovny čekal až do nejzazšího možného termínu, vláda tak nejspíš požádá o důvěru až těsně před prvním kolem prezidentských voleb, píše Jiří Pehe. Čtěte zde >>

„Zachránila mě mužská racionalita,“ říká Julijin přítel. Dodává, že na cestování letadlem teď nemá ani pomyšlení. „V nejbližší době jen pozemní dopravou,“ uzavírá.

Štěstí jako Julija ale neměla rodina Šeinových. Žena před startem zveřejnila na sociální síti fotku svého muže s tříletou dcerkou v náručí, jak nastupují na osudový let. Všichni tři záhy zahynuli.

Tragédií skončila první společná dovolená i pro Alexandru Černovovou a Jevgenije Javsina. „Saša byla před odletem velmi šťastná. Říkala, že pro ni má Žeňa překvapení,“ sdělila LifeNews Alexandřina kamarádka s tím, že Jevgenij chtěl dívku požádat o ruku.

Video

Expirované video

BEZ KOMENTÁŘE: Převoz těl obětí pádu ruského letadla. Zdroj: Reuters