Na internetu jsou dokonce k vidění snímky, na nichž se Zaldostanov projíždí s prezidentem Vladimirem Putinem, který se k Nočním vlkům hlásí. Přilbu nemá ani jeden.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

Maxim Jedryšov, šéf jekatěrinburské odbočky Ruské automobilové federace ale tuto výsadu, za kterou jsou jiní pokutováni, ale Zaldostanovovi prochází, trnem v oku. Sepsal proto stížnost a policie se jí nyní musí zabývat.

"V naší zemi umírá na silnicích mnoho motocyklistů kvůli nedostatečné ochraně. Porušují dopravní předpisy a policie si toho prostě nevšímá," píše Jedryšov ve stížnosti.

Zaldostanova už údajně prověřuje jekatěrinburská policie. Jak šetření Putinova kamaráda dopadne, je otázkou.

Video

BEZ KOMENTÁŘE:Noční vlci přijeli do ČR. Zdroj: TV Prima

Šéf Nočních vlků nedostal schengenské vízum, a nemohl se proto zapojit do kontroverzní výpravy motorkářů z Moskvy do Berlína. Se svými kolegy se proto účastní oslav vítězství ve druhé světové válce v uralském Jekatěrinburgu.

V úterý se také objevila zpráva, že Noční vlci získali od poloviny roku 2013 ze státní pokladny 56 miliónů rublů. Peníze jim byly poukázány z prezidentských grantů.