Podle lékařů bylo ukousnuté ucho v dezolátním stavu a nebylo možné ho zrekonstruovat. Proto se rozhodli pro toto unikátní řešení. Po dvou týdnech mu ucho z břišní dutiny vyoperují a přišijí na místo. „Ucho bude opět funkční,“ řekl plastický chirurg Juraj Paliatka serveru pluska.sk.

Ucho do břicha všívali lékaři na Slovensku poprvé. Očistili jej od nečistot, od kůže a chrupavku voperovali do pravého podbřišku, kde se napojí na cévy. Kůže na ucho, které vyjmou, se pak vezme z jiné části těla.

Muž fotografoval českou modelku na břehu jezera, když na něho zaútočili tři psi. Rotvajleři se z nedalekého oploceného areálu dostali ven dírou v plotě. Modelka se stihla ukrýt v taxíku. Taxikář se snažil psy odehnat troubením, ale to nepomáhalo. Psy odehnala až přivolaná hlídka policie, která jednoho zastřelila. Fotograf utrpěl devastační zranění předloktí, měl ukousnuté ucho a na těle měl dalších sto ran. V bratislavské nemocnici se podrobil pětihodinové operaci. [celá zpráva]

Dva ze psů, kteří na muže zaútočili, ve čtvrtek ráno utratili smrtící injekcí. Svolil k tomu majitel psů.

Fotograf je bratrem bývalé Miss Slovensko Mirky Babčanové. „S bratrem jsem se setkala. Byl v šoku. Přiznal se, že myslel, že nastala jeho poslední hodina," uvedla Babčanová.

Do břicha mu všili kus lebky

Podobné operace se nedělají často, ale nejsou úplně neznámé. Například v roce 2010 zašili lékaři v Olomouci mladíkovi, kterého napadli útočníci a rozbili mu hlavu, do břicha část lebky, aby tam zregenerovala.