V případě pokusu o vraždu v Duisburgu je velmi pravděpodobné, že ji tříčlenná buňka spáchala. Zaměřovala se především na provozovatele a zaměstnance tureckých restaurací a rychlých občerstvení. Zabili osm tureckých a jednoho řeckého přistěhovalce. I místo útoku se nevymykalo z okruhu, v němž skupina působila.

Cílem byl zaměstnanec tamní turecké restaurace. Připravili na něj past. Namířili pušku na firemní auto restaurace a spojili spoušť s vozidlem. Jakmile do něj řidič usedl, spoušť spustila. Kulka prolétla sklem a vážně zranila řidiče na rameni.
Zraněného převezl do nemocnice jeho známý.

Vražda rabína ve Švýcarsku

Se spekulací, že trio zabilo i rabína ve Švýcarsku, přišel už v prosinci list Tagesanzeiger. Rabín Abraham Grünbaum byl zabit 7. června 2001 v Zurichu, když šel pěšky do synagogy. Vrah ho zastřelil ze dvou metrů. Vypálil na něj dvě kulky. Mířil na hlavu.

Vraha se nikdy nepodařilo dopadnout, i když ho zachytila kamera. I nepřímé důkazy jsou v tomto případě slabé. Patří mezi ně to, že skupina minimálně jednou Švýcarsko navštívila a že jedna z jejích pistolí ČZ byla registrována v Švýcarsku.

Skupina je také podezřelá ze 14 bankovních loupeží a dvou útoků pomocí výbušnin.