Carla se prý už více než měsíc neobjevila na veřejnosti, ačkoliv jinak je velmi přístupná médiím. Zdá se také, že jinak pilná první dáma Francie pozastavila svou činnost v charitativních organizacích a ani její hudební kariéra jí nyní nepřipadá příliš důležitá. Carla tráví tyto dny na dovolené u moře ve vile své matky a prezident za ní pravidelně létá soukromým letadlem.

Spekulace o společném dítěti se neobjevují poprvé – již v létě zaznělo, že Sarkozy se ženou vypracovali „strategický plán“ před prezidentskými volbami roku 2012, podle něhož mělo přijít dítě v roce 2011, což by pomohlo ke znovuzvolení Sarkozyho.

Prezident má již tři děti z prvního a druhého manželství, Bruniová zase syna z minulého vztahu. V rozhovorech však dávala najevo, že chce mít další dítě.

V interview pro březnový magazín Figaro Madame řekla: „Ráda bych měla další dítě, ale nevím, zda mi to můj věk dovolí.“ Loni v jiném rozhovoru přiznala: „Nejsem těhotná a je mi to líto, ráda bych byla v jiném stavu. Zda se to podaří? Těžko říci, protože ve čtyřiceti je to těžší než v pětadvaceti.“

Pokud nebude moci mít další dítě, chtěla by prý nějaké adoptovat, uzavírá Bild.