V pořadu 60 minut bosenská federální televize FTV odvysílala záběry, na nichž je vidět Ratko Mladič, který stále uniká spravedlnosti. Stanice sdělila, že byly pořízeny tuto zimu. Záběry jsou prý pořízené ve vesnici Košutnjk u Bělehradu. Mladić se tam volně prochází a hovoří s přáteli.

Předseda srbské Národní rady pro spolupráci s Haagským tribunálem Rasim Ljajić ale sdělil, že žádný ze záběrů není mladší osmi let. Ljajić na tiskové konferenci vlády sdělil, že tyto záběry Srbsko už Haagu před časem předalo v minulých letech.

Ředitel srbské kanceláře pro spolupráci s Haagem Dušan Ignjatović dodal, že snahou bylo poškodit obraz Srbska mířícího do Evropy a prezentovat je jako zemi, která chrání Mladiče.

"Je známo, že Ratko Mladić měl v Srbsku zastánce v časech vlády Slobodana Miloševiče. To není nic nového. Nyní ale Ratko Mladić nemá v Srbsku žádné zastání, ať je kdekoli, skrývá se," řekl Ignjatović.

Bosenská televize neuvedla, jak snímky získala, jen sdělila, že jsou amatérské. Podle představitele FTV Bakira Hadžiomeroviče byly některé pořízené před deseti lety, což je vidět na věku Mladičovy dcery, ale nejmladší jsou prý ze zimy.