Hlavní obsah
Vyhoštění Leigh-Van Bryan a Emily Bantingová po návratu do Británie Foto: Profimedia.cz

V USA nepochopili vtip a vyhostili Brity, kteří napsali na Twitter, že vykopou Marilyn

Na drsné hlášky na Twitteru při návštěva USA doplatili šestadvacetiletý Leigh Van Bryan a 24letá Emily Bantingová z Británie. Americké bezpečnostní služby jejich vzkazy vzaly vážně, dvojici zatkly, prohledaly, vyslechly a vyhostily, uvedl list Daily Mail.

Vyhoštění Leigh-Van Bryan a Emily Bantingová po návratu do Británie Foto: Profimedia.cz
V USA nepochopili vtip a vyhostili Brity, kteří napsali na Twitter, že vykopou Marilyn

V jednom vzkazu barman Bryan, který má irské občanství, napsal: „Tenhle týden mám volno na krátký pokec předtím, než půjdu a zbořím Ameriku“. V dalším zase parafrázoval show Family Guy, když zmiňoval, že vykope Marylin Monroe.

Osudný text na twitteru, destroy znamená v britském slangu zbořit se na party, v americké má ale jen původní význam zničit.

Foto: Profimedia.cz

Když dvojice přistála na letišti v Los Angeles a prošla pasovou kontrolou, zadržela ji bezpečnostní služba. Federální agenti dokonce hledali v jejich zavazadlech lopatu, kterou vykopou tělo Marilyn Monroe.

„Ptali se nás, proč chceme zbořit Ameriku, a my se jim pokoušeli vysvětlit, že máme na mysli zbořit se na party,“ řekla po návratu do vlasti Bantingová a dodala: „Vyprskla jsem smíchy, když se mě ptali, jestli budu Leighovi dělat zeď, až bude vykopávat Marilyn Monroe, nemohla jsem tomu uvěřit, protože je to hláška z amerického snímku Family Guy.“

Oficiální zdůvodnění vyhoštění, kd stojí že Bryan přiznal, že napsal na twitteru, že přijel vykopat hrob Marilyn Monroe a zničit Ameriku.

Foto: Profimedia.cz

„Když jsem byl v antonu s pouty a dali mě za mříže, tak jsem propadl panice. To horší ale mělo teprve přijít. Když jsme přijeli do věznice, dali mě do cely samotného, ale za hodinu přivedli dva veliké potetované Mexičany, a ti se mě začali ptát, kdo jsem. Řekli mi, že je zavřeli, protože převáželi přes hranice kokain,“ řekl Bryan.

Po dvanácti hodinách dvojici, která se chtěla o dovolené pobavit v Hollywoodu, odvezli na letiště, kde jim vrátili pasy, v nichž stálo, že jim byl zamítnut vstup do USA. Do Spojeného království přiletěli ve středu.

Pokud by dvojice opět chtěla do USA, musí žádat o víza v Británii.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků