Hlavní obsah
Samantha Bee Foto: Chris Pizzello, ČTK/AP

Komentátorka vulgárně nadávala Trumpově dceři Ivance

Politická komentátorka Samantha Beeová ve svém pořadu v televizi TBS počastovala dceru amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivanku vulgární nadávkou odkazující na ženské přirození. Učinila tak ve výzvě, aby Ivanka něco udělala s Trumpovou tvrdou přistěhovaleckou politikou. Beeová se následně na Twitteru omluvila, podle Trumpa to ale nestačí.

Samantha Bee Foto: Chris Pizzello, ČTK/AP
Komentátorka vulgárně nadávala Trumpově dceři Ivance

Beeová hovořila o přistěhovalectví a v této souvislosti v případě přistěhovalců bez dokumentů kritizovala praktiku oddělování dětí od rodičů. Následně připomněla, že Ivanka zveřejnila na Instagramu fotku se svým dítětem, které objímá.

Poté prezidentovu dceru vyzvala, aby něco s otcovými imigračními praktikami udělala. Svůj komentář zakončila urážkou.

„Proč nevyhodí netalentovanou Samanthu Beeovou, která ve svém propadákovém pořadu používá děsivý slovník? Naprosto dvojitý standard...," napsal na Twitteru Trump v očividné narážce na případ komičky Roseanne Barrovové, které televize ABC kvůli rasistické poznámce zrušila její sitcom Roseanne. [celá zpráva]

Barrová na bývalou černošskou poradkyni exprezidenta Baracka Obamy nepřímo přirovnala k opici.

Beeová se mezitím Ivance i divákům na Twitteru omluvila. „Bylo to nemístné a neomluvitelné. Překročila jsem hranici a hluboce toho lituji,“ napsala.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků