„Doslechli jsme se, že se modelka a herečka velmi dlouho a intenzivně zajímá o filantropii a že pokukuje po pověření (k misi) někde v Africe. V minulosti už tam dělala dobrovolnici a nedávno tam vzala svou dceru Tiffany,“ napsal New York Post.

Má to ale háček — prezident Spojených států ambasadory Spojených národů nejmenuje, jmenuje pouze vyslance USA při OSN.

Třiapadesátiletá Marla Maples pochází ze státu Georgia a po absolvování střední školy se začala věnovat herectví. Objevila se například v seriálech Dallas, Všichni starostovi muži nebo Chůva k pohledání. Zahrála si i ve filmech, například v komedii Sám doma a bohatý nebo v akčním snímku Boeing 747 v ohrožení. Kromě herectví se věnuje také dobročinným aktivitám.

Ivana chce do Prahy

První manželka Donalda Trumpa Ivana, která se narodila v Československu, oznámila svůj zájem o velvyslanecký post v Praze již 13. dubna.

Ivana Trumpová

Ivana Trumpová

FOTO: Profimedia.cz

„Navrhnu, abych se stala velvyslankyní v České republice. Jsem odtamtud, čeština je má mateřština a každý mě zná. Jsem dost známá ve světě, nejen v Americe. Napsala jsem tři knížky a přeložili je ve 40 zemích do 25 jazyků. Jsem známá jako Ivana, fakt se nepotřebuji jmenovat Trumpová," řekla deníku The New York Post. [celá zpráva]