Podle úředníků bylo hlasovací zařízení hned po nahlášení odstaveno z provozu, přenastaveno a posléze opět uvedeno do provozu.

A nebyl to jediný problém, který se v Pensylvánii vyskytl. Panoval tam totiž značný zmatek ohledně požadavků na identifikační průkazy. Stát totiž v tomto roce vydal nové nařízení ohledně průkazů, to bylo však pro průběh voleb pozastavené soudem, kvůli obavám, že si mnoho lidí nestihne průkazy zařídit, a nebude tak moci hlasovat.

Telefonát lhal o termínu volby

Podle Barryho Kauffmana ze skupiny Common Cause na ochranu veřejných práv však někteří volební pracovníci tyto průkazy vyžadovali, ačkoliv nebyly pro odvolení nezbytné. Není však jasné, kolik voličů bylo touto cestou odmítnuto či odrazeno od snahy odvolit.

Ve Virginii a Texasu se zase v některých městech vytvořily takové fronty, že voliči museli čekat až čtyři hodiny. Na Floridě zase mnoho osob obdrželo automatizované telefonáty, které oznamovaly, že mají čas odvolit až do sedmi hodin večer dalšího dne. To ovšem nebyla ani v nejmenším pravda.

Více o volbách v USA:
To nejlepší teprve přijde, slíbil Američanům po znovuzvolení Obama
Američtí demokraté si udrželi většinu v Senátu, je mezi nimi i lesba
Romney gentlemansky popřál Obamovi. Modleme se za něj, vyzval Američany
Obama vyhrál a zůstává prezidentem
ON-LINE: Romney se s Obamou popral o každý hlas
Na Floridě se opakuje historie, o prezidentovi rozhodne pár set hlasů
Romney porušil tradici a vedl kampaň do poslední minuty
Volby v USA jsou v plném proudu, odvolil i Romney
 Volbě prezidenta USA předcházela nejdražší kampaň v dějinách