"Tohle přece nemůžeme dopustit, měli bychom pochodovat na Washington a zastavit tuhle šaškárnu. Náš národ je zcela rozdělený," byla jedna z mnoha zpráv, kterou Trump na Twitteru zveřejnil.

Trump, který minulý měsíc nabídl Obamovi pět miliónů dolarů na charitu podle jeho výběru, pokud zveřejní své záznamy ze studií a žádosti o pas, neboť chtěl dokázat, že se nenarodil v USA, se poté rozpovídal ještě daleko více.[celá zpráva]

"Bojujme jako lvi a zastavme tuto obrovskou a nechutnou nespravedlnost. Svět se nám směje," zněla další zpráva.

"Naše země je ve vážných problémech, v jakých ještě nikdy nebyla," znělo dál Twitterem.

Trump se setkal s odporem

Hollywoodské hvězdy ovšem rychle přispěchaly se zprávami, které Trumpovy výroky odsuzovaly. Pustila se do něj Whoopi Goldbergová či třeba Alec Baldwin.

Trumpa asi navíc jistě nepotěší ani to, že Obamův tweet "Další čtyři roky" se stane zřejmě nejsdílenější zprávou Twitteru všech dob, a překoná tak i zprávu Justina Biebera "Odpočívej v pokoji, Avalanno. Miluji tě," kterou vyjádřil svůj smutek nad úmrtím své šestileté fanynky Avalanny Routhové, která podlehla rakovině.

Obama tweet celek

Obama tweet celek

FOTO: Reuters

Trump Obamu nesnáší

Miliardář, který měl za první ženu Češku, se nijak netají odporem k Obamovi. Snažil se dokázat, že se Obama nenarodil na území USA, a nemůže tedy být prezidentem Spojených států. Na Havaj dokonce poslal detektivy, aby to zjistili.

Když Obama ukázal rodný list, vtipkoval, že se Trump může nyní vrátit ke zjišťování podstatných věcí, třeba k tomu, zda přistání na Měsíci bylo předstírané. I po poslední výzvě si Obama neodpustil vtipkování na Trumpův účet, když řekl, že se to datuje do dob, kdy spolu vyrůstali v Keni a on byl lepší v běhu. Obama pak dodal, že ve skutečnosti se s Trumpem nikdy osobně nesetkal.[celá zpráva]

Více o volbách v USA:
To nejlepší teprve přijde, slíbil Američanům po znovuzvolení Obama
Američtí demokraté si udrželi většinu v Senátu, je mezi nimi i lesba
Romney gentlemansky popřál Obamovi. Modleme se za něj, vyzval Američany
Obama vyhrál a zůstává prezidentem
ON-LINE: Romney se s Obamou popral o každý hlas
Na Floridě se opakuje historie, o prezidentovi rozhodne pár set hlasů
Romney porušil tradici a vedl kampaň do poslední minuty
Volby v USA jsou v plném proudu, odvolil i Romney
 Volbě prezidenta USA předcházela nejdražší kampaň v dějinách