Shakespeare, který pracoval jako řidič nákladního auta, v roce 2006 vyhrál v loterii 31 miliónů. O rok později vyhrál u soudu proces, v němž ho kolega obvinil, že vítězný tiket ukradl z peněženky, když vezli maso pro restaurace v Miami.

Pomocníci šerifa nalezli tělo na základě tipu. Šerif David Gee uvedl, že ostatky se již opatrně vyprošťují a čeká se na potvrzení totožnosti. Gee si myslí, že jde skutečně o nezvěstného výherce: „Máme údaje, že by tam mohl být.“ Na oblast se vyšetřovatelé zaměřili poté, co dospěli k závěru, že hledaný může být po smrti „kvůli možným motivům".

Ve středu policie prozkoumala nové betonové desky kolem podezřelého domu. Ve čtvrtek byly nalezeny ostatky pohřbené v hloubce 150 centimetrů pod povrchem.

Příbuzní nahlásili 9. listopadu policii, že je Shakespeare nezvěstný. Neviděli ho od dubna. Šerif sousedního okrsku Grady Judd si původně myslel, že výherce najde naživu a že se jen chtěl schovat před těmi, kdo po něm chtěli peníze.

„Jak ale vyšetřování pokračovalo, informace, které jsem získali, nás vedly k přesvědčení, že ho mohla potkat předčasná smrt," uvedl.

Pokud se potvrdí, že tělo je Shakespeara, bude se případ šetřit jako vražda.