Modelka a striptérka Paula Sladewski byla naposledy viděna v neděli v sedm hodin ráno v podniku Space, několik hodin po hádce se svým 34letým přítelem Klymem. Dvojice odletěla do Miami na novoroční koncert zpěvačky Lady Gaga a poté trávili celý víkend po barech a nočních klubech.

V brzkých ranních hodinách v neděli byla dvojice spatřena při hádce v klubu Space, přičemž Klym byl během noci vyhozen z klubu ochrankou. Jeho přítelkyni bylo umožněno zůstat, ačkoli Klym tvrdil ochrance, že je extrémně opilá. Paula Sladewski se nenamáhala jít ven za svým přítelem a v klubu zůstala. Kevin Klym tvrdí, že poté se vrátil do hotelu Miami Beach a již ji více neviděl.

Ještě téhož dne přišel Klym na policii s tím, že svou přítelkyni pohřešuje. O několik hodin později nahlásil někdo na policii hořící popelnici v menší postranní ulici v severní části Miami. Tam byly objeveny ohořelé pozůstatky modelky. Tělo bylo však zcela spálené, a tak teprve ve čtvrtek policisté potvrdili, že pozůstatky doopravdy patřily modelce.

Přítel mezi podezřelými

Mluvčí tamějších policejních jednotek Neal Cuevas uvedl, že bylo tělo spáleno takovým způsobem, že byla identifikace mrtvoly zcela nemožná. Uvedl, že se policie domnívá, že byla modelka zavražděna již předtím, než někdo její tělo zapálil. Příčina smrti není zatím známá.

Vyšetřovatelé potvrdili, že je Klym mezi podezřelými, avšak to je vzhledem k tomu, že se té noci s partnerkou pohádal, velmi logické. Jeho právní zástupce Marc Beginin uvedl, že jeho mandant v době, kdy byla pohřešovaná, nechal vytisknout letáky s její fotografií, které vylepil v okolí. Uvedl, že je jeho klient zdevastován a utrpěl vážné trauma.