„Musela jsem mu mnohokrát vypumpovat žaludek. Vždycky toho smíchal příliš moc,“ řekla podle BBC žena. „Bylo jedno období, kdy na tom byl tak špatně, kdy jsem k němu nenechala děti jít. Děti se ho bály. On vždycky jedl příliš málo a moc toho míchal,“ doplnila pro The Age.

Rwarambová pracovala u Jacksona 17 let, 12 z nich se starala o děti. Propuštěna byla z neznámých důvodů v prosinci.

Také právník Jacksonovy rodiny upozorňoval, že zpěvák bere příliš mnoho léků. Jeden z lékařů, kteří se o Jacksona starali dříve, Deepak Chopra, uvedl, že po něm zpěvák chtěl v posledním týdnu předpis na narkotika. [celá zpráva]

Policii se už přihlásil lékař Conrad Murray, kterého chtěla pečlivě vyslechnout. „Doktor Conrad Murray, lékař, který byl u Michaela Jacksona v době jeho kolapsu, dobrovolně kontaktoval losangeleskou policii,“ řekla mluvčí policie.

Mluvčí lékaře Miranda Sevcikova dodala, že doktor pomohl objasnit okolnosti okolo smrti popové hvězdy a objasnil některé nesrovnalosti.

„Vyšetřovatelé řekli, že lékař není v žádném případě podezřelý a zůstává svědkem tragédie,“ doplnila mluvčí. Detektivové z oddělení vražd mu ale zabavili auto kvůli případným důkazům.