"Zinkhanovo tělo bylo nalezeno v mělké vykopané jámě v zemi, zakryté listím a smetím. Vypadá to, že podnikl jasné kroky, aby zabránil objevení svého těla,“ uvedla policie v Athens.

Podle vyšetřovatelů profesor marketingu z Terryho obchodní koleje na Georgijské univerzitě si do hrobu lehl sám a pak se zastřelil. Muž se zřejmě musel zahrabat do listí a zmáčknout spoušť.

Policie po něm pátrala dva a půl týdne. Svědci viděli, jak se Zinkhan na party k obnovení divadelní skupiny Town and Gown Players dostal do sporu se třemi členy souboru, k nimž patřila i jeho žena. Právě s ní se pohádal. Během hádky zastřelil čtyřicetiletého Thomase Tannera, svou manželku a 63letého Bena Teaguia. Další dva lidi ještě postřelil. Po trojnásobné vraždě nasedl do auta a odjel do Bogartu, kde žil. Své dvě děti svěřil sousedům.

Panovaly obavy, že by mohl odletět do Nizozemska, kde měl dům. Letenku měl rezervovanou na 2. května, ale na letišti se neobjevil.

Před více než týdnem byl nalezen jeho červený Jeep Liberty. Míli odtamtud v křovinách ukončil svůj život jedinou ranou. Policie zatím neuvedla, kdy se zabil. Znám není ani přesný motiv trojnásobné vraždy. Měl ale problémy v manželství.