Policii zavolala 17letá Samatha, která se stala první Kerbyho obětí. Bodal ji a řezal, i když telefonovala pro pomoc. Když už nemohla mluvit, protože měla horní část těla pokrytou bodnořeznými ranami,  tak dala telefon své devítileté sestře Seraphině.

„Bylo jasné, že věděla, že je smrtelně zraněná,“ dodal Wells k osudu 17leté Samanthy.

Když dorazil první policista a rozkopl dveře, Kerby, který držel pětiletou Bianku, ji kuchyňským nožem podřízl takovou silou, že skoro oddělil hlavu od těla. Teprve pak dorazili další policisté a zasáhli. To už Kerby útočil na devítiletou Seraphinu. V tu chvíli na něj policisté zahájili palbu. Zabili ho a dívku zachránili.

Kerby začal vraždit ve chvíli, kdy jeho babička prala ve sklepě a netušila, co se v patře děje. Jeho matka Regina byla v práci. Doma nebyl ani jeho otec Vronze.

Kerby byl násilník

Kerby přitom už přišel do střetu se zákonem kvůli domácímu násilí. V září 2004 napadl jednu ze svých sester kvůli penězům. Mělo se jednat o Jessiku Revelusovou, která měla to štěstí, že v sobotu nebyla doma.

Obvinění z domácího násilí ale bylo staženo, protože napadená odmítala spolupracovat s policií. Tím však Kerbyho problémy s paragrafy nekončily. V roce 2005 byl obviněn z nedovoleného ozbrojování, protože měl střelnou zbraň bez licence a šel s ní do obchodu s alkoholem. Byl odsouzen na půl roku. Propuštěn z vězení byl v září 2008.

Podle Jessiky se Samantha „začala hádat“ s Kerbym kvůli neupřesněné maličkosti. "Otec se synem nemluvil," dodala ještě.