Ribet nyní pracoval v Paříži v kanceláři velmi renomovaného advokáta Antonina Lévyho, syna filozofa Bernarda Henri Lévyho. „Byl členem velmi prestižního týmu, měl obrovský talent a před sebou velkou budoucnost,“ řekl o něm ředitel právnické školy v Pařiži Pierre-Olivier Sur.

V Bataclanu zahynul také devětadvacetiletý španělský inženýr Juan Alberto González. Na koncert dorazil se svou manželkou, uvedl španělský list El País.

Když do sálu vtrhla policie, padl na zem. Jeho žena nevěděla, zda ho zasáhli, nebo se jen snaží vyhnout střelbě. Poté viděla, jak ho nakládají do sanitky a po nějakém čase jí úřady potvrdily, že je mrtev.

Mezi mrtvými je také Brit Nick Alexander, který prodával trička a nahrávky skupiny Eagles of Death Metal. Zemřel při jejich koncertě v Bataclanu.

Zamilovaná dívka posílá vzkaz zavražděnému partnerovi přes Twitter

Identifikovat se nepodařilo 30 obětí

Francouzský premiér Manuel Valls uvedl, že se stále ještě nepodařilo identifikovat na tři desítky obětí teroristických útoků, uvedla agentura AFP.

Nepotvrdila se tak informace agentury AFP, která v neděli večer napsala, že svým zraněním v nemocnici podlehli další tři lidé. Při sérii šesti násilných incidentů, při kterých teroristé stříleli do davu či páchali sebevražedné atentáty, utrpělo také přes 350 lidí zranění, z toho desítky jsou v kritickém stavu.

Video

Expirované video

Islámský stát vyzval k dalším útokům ve Francii

Zdroj: Reuters

Mezi oběťmi páteční teroristické akce jsou podle neoficiálních zpráv občané dvanácti států. Zahynul jeden Američan, dvě Tunisanky, jeden Švéd, dva Mexičané, jedna Španělska, dva Rumuni, dva Portugalci, jeden Maročan, dva občané Chile, jeden Brit, tři Belgičané a jeden Alžířan.

Policisté zastřelili jednoho z osmi teroristů. Zbylých sedm se odpálilo při sebevražedných útocích. Ačkoli bilance obětí není konečná, už nyní je jasné, že jde o jeden z nejhorších teroristických útoků v Evropě.