"Dementujeme, že by se Dejan Milenković vzdal policii," prohlásil ve státní televizi mluvčí ministerstva vnitra bez jakýchkoli podrobností. Dejan Milenković zvaný "Bugsy" je členem takzvaného zemunského klanu, který podle policie stojí za vraždou bývalého premiéra. Před dvěma týdny se překvapivě vzdal úřadům i bývalý šéf klanu Milorad Luković zvaný Legija.

Milenković je podezírán i z toho, že loni 21. února řídil nákladní automobil, který se na silnici vedoucí na bělehradské letiště málem srazil s automobilem premiéra. Policie je toho názoru, že šlo o pokus o atentát na Djidjiče. Sám Djindjić se ale snažil událost bagatelizovat. "Byl to asi člověk, který se právě učil řídit auto," řekl tehdy premiér novinářům. Milenkoviče krátce po incidentu policie sice zadržela, ale pro nedostatek důkazů po výslechu propustila na svobodu.

Djindjić byl zavražděn 12. března 2003 před úřadem vlády v Bělehradě. Z podílu na tomto zločinu bylo obžalováno 13 osob, z nichž většina patří k takzvanému zemunskému klanu a k někdejší speciální policejní jednotce zvané červené barety.