Policie podle informací BBC již zadržela 24letého Aarona Michaela Hammera, jenž pravděpodobně při potyčce Yetunde zastřelil.

Podle losangeleské policie jela Yetunde s dosud neidentifikovaným mužem v bílém terénním voze, když se dostali do střetu s obyvateli čtvrti.

"Policisté byli na obhlídce, když zaslechli několik výstřelů. Na místě střelby zjistili, že muž a žena se dostali do incidentu s místními lidmi. Hádku ukončily výstřely a oběť zraněním v horní polovině těla podlehla těsně po půlnoci," uvedla mluvčí policie v Los Angeles. Spolujezdec zastřelené ženy byl zraněn.

Asistentka Sereny a Venus

Rodina Williamsova podle BBC ve veřejném prohlášení uvedla, že je náhlou smrtí Yetunde šokována a zničena. "Byla osobní asistentkou, důvěrnicí a poradkyní svých sester a její smrt zanechává ztrátu, jež nemůže být nikdy nahrazena."

Yetunde Priceová byla nejstarší z pěti Williamsových sester. Byla rozvedená a vlastnila kosmetický salón. Pravidelně doprovázena Venus (23) a Serenu (21) na tenisové turnaje po celém světě.

Všechny sestry jsou dcerami Oracene Williamsové, jež byla manželkou zesnulého Yusefa Rasheeda. Později se provdala za Richarda Williamse, který je otcem Venus a Sereny.