Shriverová, neteř Johna, Roberta a Edwarda Kennedyových, promluvila před asi dvěma stovkami jeho dobrovolných spolupracovníků, když před kanceláří demonstrovala skupina feministek rozhořčených Schwarzeneggerovými výroky o sexu v rozhovoru pro jeden časopis v roce 1977.

Nevěry lze odpustit...

"Je to muž, kterého miluji. Je to muž, ve kterého věřím," řekla. Podle ní je to jeden z nejlaskavějších mužů, jakého kdy potkala, který umí pevně podpořit a který má otevřenou mysl.

"Podporoval mě v každém životním kroku a to ho znám od svých 21 let. Vím, že bych nebyla tam, kam jsem chtěla se svou kariérou a jako žena dospět bez jeho podpory. Je chytrý, hodný, soucitný," dodala.

Schwarzenegger jí její slova vzápětí oplatil: "Byla to vždy moje nejmimořádnější stoupenkyně a přítelkyně, jakou jsem kdy měl." Protestující feministky provolávaly prosté heslo: "Prostě řekněte NE Schwarzeneggerovi." Jedna z nich řekla, že ji výroky Shriverové nepřesvědčily. "Jeho chování může být v pořádku pro ni, není ale v pořádku pro nás."

Rozvod urovnaly telefony

Podle amerických médií loni Shriverovou, úspěšnou televizní reportérku a publicistku, omrzely manželovy nevěry natolik, že mu dala ultimátum: buď se jí bude mobilem několikrát denně hlásit, nebo rozvod. Arnie a Maria mají čtyři děti - Katherine (13), Christinu (11), Patricka (9) a Christophera (4).