Když Mgr. Jarmila Machalíčková převzala pozici ředitelky základní a mateřské školky v obci Želechovice nad Dřevnicí, mimo zásadní restrukturalizaci v oblasti praktické organizace výuky a poskytování pedagogických služeb místním lidem dokázala vyhledat značný prostor pro mimoškolní aktivity celého ústavu.

Po nápadu uspořádání školního plesu oslovila pro spolupráci na realizaci celé akce Obecní úřad v Želechovicích nad Dřevnicí a vedení Základní umělecké školy Morava. Setkala se s okamžitou pozitivní reakcí.

Účastníci akce budou zahrnuti velmi dobrými uměleckými výkony. Uvítá je cimbálová muzika Liptál, na pódiu bude hrát seskupení Brazil, Zlínská sedmička Jaroslava Derky, Soubor písní a tanců Zlíňák Tomáše Gerycha a dechová hudba Miklovci Libora Mikla. 

Kromě velmi dobrých pokrmů - například neuvěřitelně dobrý guláš, řízky se salátem, koláčky, frgály - očekávejte nekonečnou tombolu s více než 150 výhrami.

V nabídce bude rovněž předtančení Polonézy, jež provedou žáci 9. tříd pod vedením tanečního mistra, Aleše Mědílka, přičemž tuto výsadu pro absolventy své školy organizovala ředitelka Jarmila Machalíčková. Očekávat můžete vystoupení taneční skupiny MG Elite Zlín, mažoretek sdružení SDOM a Oriana Dance.

Když na výlet, tak s turistickou navigací Mapy.cz. Aplikace je zdarma a funguje i bez signálu.